Onurex Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Onurex Marketler Zinciri, İstanbul’un farklı ilçelerinde yer alan ve 119 şubesiyle hizmet veren bir kuruluştur. Birçok farklı ilçede bulunan şubeleri sayesinde, tüketiciye kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan Onurex Market pek çok işçi alımı yapıyor.

Farklı markalara ev sahipliği yapan, sahip olduğu şubelere her geçen gün yenilerini ekleyen bu marketlerde iş sahibi olmak isteyen kişilere birçok fırsat sunuluyor.

Onurex Market İş İlanları

Farklı ilçelerdeki şubelerine yenilerini ekleyen Onurex Market, haliyle sürekli yeni işçi alımları yapmaya devam etmektedir. Halihazırda bulunan marketlerine ve yeni açılan şubelerine dönem dönem işçi alımı yapmaktadır. Bu iş ilanları farklı kariyer sitelerinde yayınlandığı gibi, market zincirinin resmi web sayfasından da zaman zaman duyurular yapılmaktadır.

Fakat iş ilanları ağırlıklı olarak çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Dolayısı ile de başvurular bu web sitelerinden alınmaktadır. Onurex Market bünyesinde çalışmak isteyen kişiler bu ilanları mutlaka takip ederek özgeçmişlerini bu siteler üzerinden iletebilirler.

Nasıl Başvurulur?

Firmada çalışmak için başvuru yapmak oldukça basit. Aynı zamanda başvuru işlemleri birçok farklı yoldan yapılabilmektedir. İlk olarak başvuru yapmak isteyen kişiler öncelikli olarak kariyer sitelerinde yer alan iş ilanlarını incelemelidir. Onurex Market genellikle iş ilanlarını bu siteler aracılığıyla yayınlamaktadır. Bunun haricinde;

  1. Öncelikle başvuru yapmak istediğiniz pozisyona uygun CV hazırlayın.
  2. Farklı kariyer sitelerinde yer alan iş ilanlarını inceleyerek uygun ilanlara başvuruda bulunun.
  3. Onurex Market’in müşteri hizmetlerinden yararlanarak bilgi alabilirsiniz.

Gereken ilanlara başvuruda bulunmak için, marketlerden yüzyüze de başvuruda bulunabilirsiniz. Fakat bu ilanları en güncel şekilde internet sitelerinden takip edebilirsiniz. Dolayısıyla da bu ilanları sık sık takip ederek, istediğiniz ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece kolaylıkla iş sahibi olabilir ve başvurunuzun kabul edilmesi halinde çalışmala

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Reyon Elemanı
  • Mağaza Personeli

Pozisyon Açıklamaları

  • Reyon Elemanı: Marketteki farklı bölümlerde görevlendirilmek üzere, yalnızca o reyonlardan sorumlu tutulan kişiler.
  • Mağaza Personeli: Marketteki genel düzeni ve tertipi sağlayacak, ilgili stokların takibini yapacak kişiler.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 08:00-21:00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*