Capacity AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

capacity-personel-alımı
Capacity AVM personel alımı yapacak!

Capacity AVM iş başvurusu yaparak sizde Capacity AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Capacity AVM eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Capacity AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Capacity AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

 

Güçlü marka karması, özgün mimarisi ve farklı çizgisiyle Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi olan Capacity, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile kaliteli, rahat ve güvenli alışverişi, huzurlu ve konforlu bir ortamda birleştirerek misafirlerine sunuyor.

Capacity AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır. Bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası var.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*