Böhler Personel Alımı ve İş İlanları 2023

bohler-personel-alimi

Böhler personel alımı yapacak!

Böhler iş başvurusu yaparak sizde Böhler’ın gücünden güç alabilirsiniz. Böhler personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Böhler eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Böhler insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

TEKNOLOJİ VE TECRÜBENİN GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRDİĞİ NOKTA…

BÖHLER SERT MADEN ve Takım Sanayi ve Ticaret A.Ş. imalat sanayinin önemli ara mamüllerinden biri olan sert metal ürünlerinin imalatını gerçekleştirmek amacıyla 23 Haziran 1967 yılında Kartal/İstanbul’da kurulmuştur. 4700 m2 arazi içerisinde ve 2200 m2 kapalı alan üzerinde yer alan tesiste yaklaşık 90 personel görev yapmaktadır.

Dünyada sert metal üretimini gerçekleştiren ilk iki firmadan birisi olan Böhlerit G.m.b.H. & Co KG/Avusturya iştiraki ile faaliyete geçen BÖHLER SERT MADEN, en son teknolojiye uygun üretim imkanları ve güçlü servis teşkilatı ile 1967’den beri ülkemizin yanısıra Pakistan, İran, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Mısır, Tunus, Macaristan, Romanya, Avusturya ve Almanya gibi uluslararası pazarlarda da kalitesini kanıtlamıştır. Uzun bir süreden beri Toplam Kalite felsefesini benimseyen BÖHLER SERT MADEN, müşterilerine sunmuş olduğu ürün ve sağladığı hizmetlerle ilgili olarak TÜV CERT ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesine sahiptir.

Konusunda ülkemizin tek üretici firması olan ve basta otomotiv endüstrisi, makina imalat sanayi, demir-çelik endüstrisi ve dökümhaneler, kesici takım endüstrisi, madencilik endüstrisi, tekstil sanayi, seramik ve tuğla endüstrisi, plastik ve ahşap sanayi gibi bir çok alanda ihtiyaç duyulan sert metal ürünlerin imalatını yapan BÖHLER SERT MADEN’in başlıca üretim ve satış programı şu mamülleri kapsamaktadır:

Mekanik Sıkmalı Uçlar
Tornalama, frezeleme, delme ve diş açma için sert metal ve cermet kalitelerde ISO-DIN standartlarında veya özel dizayn, sinterden çıktığı gibi veya taşlanmış; CVD – Micropuls Plazma CVD -PVD kaplamalı veya kaplamasız kalitelerde.

Tornalama için Mekanik Sıkmalı Takımlar
ISO standartlarında veya müşteri dizaynına göre, dış ve iç çap tornalama, kesme ve kanal açma, diş açma için takımlar.

Delme için Mekanik Sıkmalı Takımlar
Kısa delik delme için standart veya özel dizayn matkaplar, derin delme için BTA kafalar, doludan delme kafaları, boşaltma kafaları, delik genişletme kafaları.

Frezeleme için Mekanik Sıkmalı Takımlar
Genel frezeleme işlemleri için standart program, kalıp üretimi için CNC ve kopya freze kafaları, özel dizayn freze kafaları.

Krankşaft ve Kamşaft için Takımlar
Dışarıdan kesme, içeriden kesme, monoblok tip, kartuşlu tip, PCA sistem, FC sistem.

Profil ve Çubuk İmalatçıları için Takım ve Uçlar
Kabuk soyma için uçlar ve takımlar, yassı ürünlerin işlenmesi ve haddeleme işlemleri için sert metaller.

Tel İmalatçıları için Haddeler
Standart veya özel bitmiş haddeler, ham hadde çekirdekleri.

Boru İmalatçıları için takım ve uçları
Özellikle östenitik çelik borularda dış çapak alma aparat ve uçları, iç çapak alma aparat ve uçları, boru havşa ve alın tornalama takımları, boru kenar frezeleme takım ve uçları.

Sinterden çıktığı gibi, yarı mamul veya mamul halde seri olarak üretilen ürünler
Lehimlenerek Kullanılan Uçlar :
TS standartlarında veya özel dizayn.
Metal, Ağaç, Plastik ve seramik Malzemeleri İşlemek için Uçlar ve Aparatlar
Aşınmaya Karşı Çalışan Sert Metal Parçalar
Madencilik Alanında Kullanılan Delici Matkaplar ve Sondaj Kafaları

BÖHLER SERT MADEN ve Takım Sanayi ve Ticaret A.Ş., üstün teknolojisi, engin tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin standart dışı, özel imalat gerektiren ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir.

35 senedir Türkiye’de yüzlerce müşterisine özenle hizmet etmekle yetinmeyip çeşitli ülkelere de ihracat yaparak ülkeye döviz girişi sağlayan firmamız sizinle de çalışmaktan onur duyacaktır. Türkiye’deki tüm belli başlı boru imalatı yapan, otomotiv sektörüne hizmet eden ve makine imalatı yapan firmaları müşteri portföyümüzde yer almaktadır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*