İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ödemiş Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ödemiş Belediyesi Personel Alımı

Ödemiş, İzmir’in merkez ilçelerinden biri olmadığı için hala yöresel özelliklere sahip bir yer diyebiliriz. Bu nedenle belediye, ilçenin gelişimini hızlandırmak ve ekonomik anlamda ilçeye güç katmak için personel alımı yapmaktadır. Ödemiş Belediyesi personel alımı bazı kriterler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Söz konusu kriterler, kurumun hangi statüde personel aradığına göre değişmektedir.

Ödemiş Belediyesi personel alımları başvuruları ile ilgili ayrıntılar, kurumun resmi sayfası üzerinden müracaat etmek isteyenlere bildirilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları biriminin hazırlamış olduğu politikalar gereğince, geçici olarak işçi alımı yapılması haricinde yıllık ne kadar personel alınması gerekliliği de önceden belirlenmektedir. Bu nedenle Ödemiş Belediyesi personel ilanları aşağıdaki link üzerinden düzenli olarak takip edilmelidir…

Ödemiş Belediyesi Personel Alımı

Ödemiş Belediyesi İşçi Alımı

Ödemiş ilçesi doğal güzelliklerle dolu olduğu için manzara güzelliği seven ya da kampçılık, dağcılık gibi spor dallarından hoşlanan kişiler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Bu nedenle ilçe belediyesi ülke içi ve ülke dışından gelen turistleri rahat ettirmek adına doğal yerleşim yerlerine özel çalışmalar düzenlemektedir. Çalışmalar sırasında gerekli olan işçiler ise Ödemiş Belediyesi işçi alımı ilanlarıyla bulunmaktadır. Ödemiş belediyesi personel alımı.

Bozdağ dağlarındaki, tektonik göldeki ve Mermeroluk’taki çevre düzenlemeleri için Ödemiş Belediyesi işçi alımları yapılırken, aynı zamanda ilçe merkezinde görevlendirmek üzere de personeller alınmaktadır. Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere Deve Güreşleri, Horoz Dansları, Rahvan At Yarışları gibi aktivitelerde görev alması için de Ödemiş Belediyesi geçici işçi alımları yapmaktadır. Bu nedenle https://www.odemis.bel.tr/ adresi üzerinden kurumun güncel projelerini, etkinlikleri ve duyurularını takip etmekte yarar vardır.

Ödemiş Belediyesi Memur Alımı

İzmir’in güneydoğu yönünde yer alan ilçe konumu itibariyle fazla bir kamulaşma alanına sahip değildir. Bu nedenle Ödemiş Belediyesi memur alımı sıklıkla yapılmamaktadır. Ancak vatandaşların nikâh, tapu ve finansal işlemleri gibi gereksinimlerini giderebilmek adına temel kamu kurumlarında hizmet verilmektedir. Buna bağlı olarak da söz konusu kamu kurumlarına yönelik Ödemiş Belediyesi memur alımları yapmaktadır.

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere genellikle tam zamanlı sözleşmeli personeller alınmaktadır. 5393 Sayılı Belediye Kanununca istihdam edilmek üzere alınacak olan memurların, çalıştırılacağı alan ve alacağı unvan kadrodaki açıklara göre belirlenmektedir. Adet olarak ilan detaylarında belirtilen kadrolara, bazen sadece sözlü sınav yapılarak bazen de ÖSYM tarafından gerçekleştirilen yazılı sınav sonucuna bakılarak personel alınmaktadır.

Ödemiş İş İlanları

Geçen yılın verilerine göre Ödemiş iş ilanları ile hem kamu dairelerinde, hem de özel sektörde birçok vatandaşa iş imkânı sunulmuş. Verilere göre ilçede en çok başvuru alan ilanlara göz attığımızda ise taşımacılık alanıyla ilgili duyurular bir adım öne çıkıyor. Tüm bunlara bağlı olarak güncel Ödemiş iş ilanları, ilçe halkı ve çevre beldelerde oturan vatandaşlarımız için fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de ödemiş iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Bir yorum

  1. savaş 5 Kasım 2017

    sayın belediye başkanı ve çalışan personeli iş arıyorum ne iş verirseniz yaparım buna çok ihtiyacım var yardımcı olursanız size minettar olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir