Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Nuh Naci Yazgan Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Nuh Naci Yazgan Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alıyor

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadro tam zamanlıdır.

Başvuruda İstenen Belgeler

  • Profesör kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil başarı belgesi, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmiş (YÖK formatlı), bilimsel yayınlarını kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsüne katkılarını kapsayan dosyayı Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörlüğü’ne altı nüsha olarak teslim etmeleri gerekmektedir.
  • Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, bir dilekçenin ekinde, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış lisans, yüksek lisans, doktora belgeleri, yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi, nüfus cüzdanının tasdikli fotokopisi, askerlik belgesi, iki adet fotoğraf, özgeçmiş (YÖK formatlı), bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ilgili dekanlıklara teslim etmeleri gerekmektedir.
  • Doçent  kadrosuna  başvuracakların,  bir  dilekçenin  ekinde,  özgeçmiş  (YÖK  formatlı), yayın  listesi,  noter  veya  resmî  kurumlarca  onaylanmış  lisans,  yüksek  lisans,  doktora  belgeleri, doçentlik  belgesi,  doçentlik yabancı  dil  başarı  belgesi,  yurt  dışından  alınan  diplomalar  için denklik  belgesi,  nüfus  cüzdanının  tasdikli  fotokopisi,  2  adet  fotoğraf,  bilimsel  çalışmalarını  ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı Üniversite Rektörlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*