Maya Göz Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Kasım 2004 itibariyle göz hastalıkları üzerine hizmet vermekte olan Maya Göz Hastanesi, Ankara’nın Çankaya semtinde, Eti Mahallesi mevkiinde konumlanmaktadır.

5000 metrekarelik alanı bulunan kurum hasta ve hasta yakınlarına daha konforlu ve geniş hizmetler sunmaktadır. Tek ve çift kişilik özel odaları, hastaların rahatını üst seviyeye çıkarabilmek için tüm önlemlere sahiptir. Bunun haricinde doğal alanı, çocuk oyun alanı, bebek bakım odası, kafeteryası ve ücretsiz otoparkı da yer almaktadır.

Alanında uzman kadrosu ile vatandaşlara kesintisiz ve hızlı çözümler üretmektedir.

Maya Göz Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Maya Göz Hastanesi İş İlanları

Maya Göz Hastanesi, göz hastalıkları üzerine uzmanlık kazanan çok sayıda personele sahiptir. Ancak medikal, idari ve destek kadrolarına zaman zaman yeni alımlar da yapılmaktadır. Bunlar o anki gereksinimlere ya da hastanenin planlarına göre gerçekleştirilmektedir.

Dolayısıyla farklı dönemlerde, değişik pozisyonlara yönelik verilir. Eğer iş arıyor ve bu açıdan hastaneyi değerlendiriyorsanız, size uygun fırsatları takip edebilmek için yayınlanan ilanları yakından kontrol etmeniz önerilir.

Eğer hangi kaynakları değerlendirmeniz gerektiğinden emin değilseniz, kariyer platformları incelenebilir. Ayrıca hastanenin kendi sitesinde de insan kaynakları sekmesi yer almaktadır.

Maya Göz Hastanesi Personel Alımı

Maya Göz Hastanesi, iş başvurularını kariyer platformları üzerinden alabilir. Zira günümüzde birçok özel kurum iş ilanı verirken söz konusu siteleri değerlendirmektedir. Bu nedenle hastaneye iş başvurusu için ilanlar buradan takip edilebilir.

Başvuru iki aşamalı olup ilk olarak ön başvuru gerçekleştirilir. Bunun için kariyer sitesine kaydolduktan sonra ilgili pozisyona müracaat etmek yeterlidir. Eğer ilanda belirtilen niteliklere uyum gösteren bir özgeçmişiniz varsa, Maya Göz Hastanesinin insan kaynakları yetkilileri sizinle irtibata geçerek, mülakat hakkında bilgilendirme yapacaktır.

İkinci aşamada da buna katılım sağlayarak, olumlu sonuçlar almanız gerekir. Böylece kısa sürede işe kabul edilmeniz mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*