Nissan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

nissan

Nissan personel alımı yapacak!

Nissan iş başvurusu yaparak sizde Nissan’ın gücünden güç alabilirsiniz. Nissan personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Nissan eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Nissan insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Takım çalışmasının esas olduğu şirketler grubumuzda personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek; gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır.

fatgpt

Şirketimizin Toplam Kalite Felsefesi doğrultusunda, değişimi ilke edinerek sürekli gelişimi yaşam biçimi olarak alan, faaliyetimizin vazgeçilmez unsuru olarak gördüğümüz insanın var olan değerlerini, endüstriyel performansını artırmak yönünde harekete geçiren, yasal ve sosyal sorumluluklarını eksiksiz yerine getiren, kurumsal imajımızı şirket içinde ve dışında güçlendiren, Türkiye’de referans olmayı hedefleyen; bir insan kaynakları politikası uygulamayı taahhüt ediyoruz.

Nissan Hakkında

1910 yılında Kenjiro Den, Rokuro Aoyama, Meitaro Takeuchi  adlı 3 ortak tarafından Kaishinsha Motorcar Works şirketi kurulur. Üç ortağın soyisimlerinin ilk harfinden oluşan ilk araç DAT 1914 yılında üretilir. 1925 yılında şirket DAT Motorcar Co. ismini alır. 1926 yılında Jitsuyo Jidosha company ile birleşerek Osaka merkezli DAT Manufacturing Co. Ltd. şirketi kurulur. Şirket 1932 yılına kadar bu çatı altında otomobil üretir. Şirket 1930 yılında Birleşik Krallığa ait Austin ile yaptığı ortaklık ile otomobil ve motor dizaynlarının geliştirilmesinde işbirliğine gider. Austin 7’yi 1930 yılında üretmeye başlar. 1931 yılında DAT’ın oğlu anlamına gelen ilk DATSON üretilir. Ancak Japonca’da SON kelimesi kayıp anlamına geldiğinden SON, SUN takısı ile değiştirilir. 1933 yılında şirket Jidosha-Seizo co. adını alır ve Yokohama’ya taşınır.

Genel başvuru için tıklayınız.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*