GittiGidiyor Personel Alımı ve İş İlanları 2023

GittiGidiyor Alımı Yapacak

GittiGidiyor’da çalışmak isteyen adaylara müjde. GittiGidiyor bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve GittiGidiyor personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

GittiGidiyor Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

37 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com; 3.8 milyondan fazla kayıtlı üyesi, 450.000’in üzerinde günlük tekil ziyaretçisi ve 1.500.000’i aşkın günlük satış fırsatlarıyla Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezidir. Türkiye’de bireyler arası doğrudan ticaret alışkanlığının gelişmesini sağlayan şirketimiz, kurulduğu günden bu yana 5 milyonun üzerinde satış işleminin gerçekleşmesini sağlamıştır.

GittiGidiyor’da yapacağınız kariyer, size hem ilham vermeli hem de mutlu etmeli. Burada sizi motive edecek, varolan yeteneklerinizi destekleyerek yenilerini kazanmanızı sağlayacak fırsatlar sunuyoruz. Eğitimden sosyal imkanlara kadar tüm çalışanlarımızı destekliyor ve gerekli donanımları sağlıyoruz. Kariyer fırsatları için açık pozisyonlarımıza göz atın.

GittiGidiyor İş İlanları

GittiGidiyor’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Operasyon Yetkilisi Alımı

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi olan GittiGidiyor.com’da görev almak üzere, aşağıdaki niteliklerde “Operasyon Yetkilisi” aramaktayız.

  • Vardiyalı olarak çalışacak (18:30-01:30 ve 24:00-09:00 saatleri arasında çalışacak)
  • En az lise mezunu
  • Türkçe dil bilgisi kuvvetli
  • 27 yaşını aşmamış
  • MS Ofis programlarını ve interneti etkin olarak kullanan
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli
  • Anadolu yakasında ikamet eden (Üsküdar-Kartal arası tercih nedeni)
  • Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
  • Takım çalışmasına yatkın

GittiGidiyor İş Başvurusu Formu

GittiGidiyor iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda GittiGidiyor’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 Comments

  1. Müşteri temsilcisi olarak çalıştım daha önce tıbbı sekreterlik ve dökümantasyon belgem vardır bılgısyarı aktıf kullanıyorum diksiyonu düzgün ikna kabiliyetim yüksektir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*