Modaline Park Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kurulduğu günden bu yana hizmetlerini sürdüren Modaline Park, birçok kişi tarafından tercih edilir. Firmada birçok personel olup, gerek duyuldukça iş ilanları da açılır. Adaylar bunları takip ederek, başvuru yapabilir.

Modaline Park İş İlanları

Modaline Park iş ilanları pratik bir şekilde takip edilebilir. Eğer online kariyer siteleri takip edilirse, güncel incelemeler sağlanır. Zira her iş ilanı kapanma tarihlerine de sahip olduğu için, aksi durumda değerlendirilebilecek bir ilan kaçırılabilir. 

Dolayısıyla Kariyer.net, SecretCV.com ve Yenibiris.com gibi sayfalar güncel takip edilmelidir. Bu bağlamda Kariyer.net, adayların başvuru yapabileceği ilanlara sahiptir. 

Nasıl Başvurulur?

Kariyer.net üzerinde açık ilana adaysanız, ilk önce üyelik sahibi olunmalıdır. Aksi halde başvuru yapmanız mümkün değildir. Burada bir hesap açılması ardından da özgeçmiş oluşturulur. Bunun için gerçekleştirilmesi gerekenler oldukça pratik olup, kısa sürede tamamlanır. Son aşamada ise başvuru bitirilir.

Eğer önceden açtığınız bir hesabınız varsa bunu yapmanıza gerek bulunmaz. Sadece üye girişinden hesabınızı açmanız yeterlidir. Ancak hazırladığınız özgeçmişin, eski olma ihtimali vardır. Bu nedenle ne kadar yeni olduğuna bakılır. Ardından gerekliyse güncelleme yapılarak, başvuru bitirilir. 

Tekstil sektörü global çapta oldukça hareketlidir. Yapısı bakımından birçok departmana ev sahipliği yapar. Bunlardan bazılarından şöyle bahsedilebilir;

 1. Hizmet
 2. Satış
 3. Pazarlama
 4. Müşteri İlişkileri
 5. Üretim / İmalat
 6. Diğer

Tekstil sektöründe çok sayıda çalışan vardır. Ancak hepsi aynı alan üzerinde görevli değildir. Çalışanların görev aldığı bazı alanlardan, şu şekilde bahsedilebilir;

 1. İthalat / İhracat
 2. Satış
 3. Muhasebe
 4. Pazarlama
 5. Üretim / İmalat

Tekstil sektöründe çalışanların, mezun oldukları bazı bölümler ise,

 1. İktisat,
 2. Endüstri mühendisliği,
 3. İşletme,
 4. Tekstil mühendisliği,
 5. Tekstil (MYO) gibidir.

Modaline Park iş başvurusu için değerlendirilmesi gereken bir ilan vardır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Modaline Park’ın Kariyer.net profili açıldığında, hâlâ aktif olan bir muhasebe personeli vardır. Kapanma tarihi gelmeden, ilgilenen adaylar başvuru yapmalıdır. Ancak öncesinde hangi niteliklerin talep edildiğine de göz atılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*