İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halk Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Halk Sigorta Personel Alımı

Belli bir sigorta ilişkisine girmek isteyen kişilere, daha hızlı ve daha aktif bir şekilde yardımcı olmak isteyen Halk Sigorta personel alımı yapmaktadır. Bireysel emeklilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar içerisinde en hızlı büyüyen şirket Halk Sigorta diyebiliriz. Bu nedenle şirketin organizasyon yapısı giderek büyümektedir.

Halk Sigorta işçi alımı, İnsan Kaynakları politikası çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Firma faaliyetlerinin en iyi şekilde yerine getirilebilmesi için görevlendirilen İnsan Kaynakları, mevcut vizyon amaçlarını gerçekleştirmek adına ideal sayıda personel almaktadır.

Halk Sigorta Personel Alımı

Halk Sigorta Çalışma Şartları

Halk Sigorta eleman alımı sonrası özlük hakları ile ilgili uygulamalarda, belirlenen temel politikaları esas almaktadır. Bu politikaları kısaca; firmanın ihtiyaçlarına uygun yetkinlikteki adayların işe alınması, bağlılıklarının sağlanması, motive edilmesi, pozisyona göre ücret sisteminin uygulanması ve ödüllendirilmesi olarak sıralayabiliriz.

Bu doğrultuda hazırlanan Halk Sigorta çalışma şartları ile sektör içinde rekabet edebilirliği sağlamak, performans ve işe katkı kavramlarını öne çıkarmak hedeflenmektedir.

Şirketin işe alım sürecini başlatabilmesi için adaylarda aradığı genel şartlar ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını doldurmuş olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da minimum 1 yıl tecil ettirilmesi olarak belirtilmektedir.

Ayrıca şartlar arasında görevini yapmasına engel bir sağlık durumu olmamak ibaresi yer aldığı için Halk Sigorta engelli alımı yapmamaktadır diyebiliriz.

Halk Sigorta İş İlanları

Halk Sigorta iş başvurusu ile ilgili duyurularını çeşitli kaynaklar üzerinden yapmaktadır. Aday temini için özellikle internetteki insan kaynakları siteleri ve/veya firmanın kendi web sitesindeki ilan sayfası kullanılmaktadır. Başvuruda bulunan kişilere yetkinlik ve kişilik testleri uygulanmakta ve bu testlerin sonuçlarına göre değerlendirme yapılmaktadır.

Sigortacılık alanında birçok firma faaliyet göstermekte ve hepsinin aynı ya da ayrı dönemlerde personel ihtiyacı olmaktadır. Bu nedenle sektöre dair diğer ilanları incelemek isterseniz; Axa Sigorta, Euro Sigorta, Güneş Sigorta, Kare Sigorta, Işık Sigorta ve Ergo Sigorta eleman alımı duyurularına göz atabilirsiniz.

Halk Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk Sigorta iş başvuru formu burada yer almaktadır. Linke tıkladığınızda isim soyisim, doğum tarihi ve doğum yeri gibi kişisel bilgilerinizi yazdıktan sonra iletişim adresleri bölümünü doğru bir şekilde doldurmaya özen göstermelisiniz.

Çünkü Halk Sigorta başvuru sonrası bu iletişim bilgileri üzerinden adaylara ulaşmakta ve işe alım sürecine dair kabul edildiniz ya da edilmeniz şeklinde bilgilendirme yapmaktadır.

Ayrıca formda yer alan iş deneyimleriniz bölümünde de, son işinizden başlayarak ilk mesleğinize kadar tüm mesleki tecrübelerinizi detaylıca aktarınız.

3 Yorum

 1. aylin 7 Temmuz 2014

  ben sizinle çalışmayı çok istiyorum.1992 Hatay doğumluyum.2 yıllık muhasebe mezunuyum.yeni mezun oldum..

 2. volkan 11 Temmuz 2014

  merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
  GSM: (0)538 550 1458

 3. şehriban 14 Şubat 2015

  merhaba
  sizinle çalışmak istiyorum 4 yıllık teknik eleman olarak deneyimim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir