Mit Müsteşarlığı Personel Alımı 2017

Mit Müsteşarlığı İş Başvurusu

Mit Müsteşarlığı firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Mit Müsteşarlığı yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Mit Müsteşarlığı iş ilanları mevcuttur.

Mit Müsteşarlığı personel alımı ilanlarına başvurarak sizlerde gücünüze güç katabilir ve farklı bir kariyer yapabilirsiniz. Mit Müsteşarlığı iş ilanları haberlerin yanı sıra belli başlı sitelerde yayınlanmaktadır. Mit Müsteşarlığı insan kaynaklarının departmanının yapmış olduğu açıklamaya göre;

Milli İstihbarat Teşkilatı oldukça gizli bir servistir. Mit için önemli faktörlerden bir tanesi de nitelikli insandır. Nitelikli insan ve insanlığa değer veren insan bizler için önemlidir. Milli İstihbarat Teşkilatında çalışmak normal bir işten daha fazla özveri ve dikkat ister. Bizim işimiz; ketumiyeti, değişime açıklığı, gelişime açıklığı, çalışma yatkınlığını, takım çalışmasını, sözlü ve yazılı iletişim bilgisini, profesyonel disiplini, entelektüel donanımı, yabancı dil bilgisini, sorumluluk bilincini, özgüveni, yaratıcı düşünmeyi ve analitik zekâyı gerektiren oldukça sıra dışı bir kariyerdir.

Mit Teşkilatında iş ilanları için gerekli olan üç alandan birinde uzman olmak şarttır. Bunlar; teknoloji ve bilim uzmanı, Arapça dil uzmanı, istihbarat uzmanı konularında uzman olmak gerekir. İşçi alımı için tüm detaylara internet ortamından ulaşmak mümkündür.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

142 Comments

 • Mesut

  Kendi sayfasında kariyer bölümünde gerekli başlıklar var. Belirtilen niteliklere uyuyorsanız özgeçmiş bırakabilirsiniz. Mevcut başlık altında yapılan yorumlardan herhangi bir değerlendirme olacağını sanmam

 • murtaza

  açık öğretim lise okuyom olurmu bilmem ama bu vatana boynumuz kıldan incedir vur dese vururuz öldese ölürüz?kürtçe biliyom(05413568363)

 • ismail

  Anadolu’nun yeniden şahlanmasında beklenen yiğitlere ne mutlu, halıdaki göze giren ok olan alperenlere ne mutlu, çağları aşıp gelen nida ile peygamber müjdesine, peygamber torununun duasına mazhar olan bu millete ne mutlu, on hamle sonrasını keşfeden, evliyanın himmetine mazhar olabilmiş, muhafazasına girebilmiş olanlara ne mutlu, ukab’ın dalgalanacağı gün bir yıldırım misal görevini ifa edeceklere ne mutlu

 • onur

  Bu vatan için canım feda ama daha 13 yaşındayım alamazsıniz biliyorum ama büyüyünce ilk işım sizinle berabr calışmak

 • onur

  Ben bu vatanım için elimden ne gelirse yaprım bize sahip cıkanlara tuvalet bile temizlerim yeterki onların canı saolsun allah onlara yardım eylesin .

 • Musa

  Daha önce emniyetle çalışıyordum lutfen bana yardımcı olun tek istedigim vatanıma daha iyi hizmet vermektir

 • erkan

  ben bu görev uğruna ölmek istıyorum. yabancı dilim var.egıtım fakultesı lisans mezunuyum.ama bu kurumda ölene kadar gorev almak ıstıyorum tek hayalim bu. lütfen arayın (05353729796)

 • HAMZA YENİGÜL

  HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIM NO 0534100014

 • ümüt torlak

  ücret istemiyorum,sadece bi şans verin

 • ümüt torlak 0543979 52 49

  sadece bi şans

 • erhan

  Ben 6 yıldır vedasta çalışıyorum mit te elektrikci olarak calismak isterim ekat belgemde var yuksek gerilimde cakisma izin belgesi…

 • furkancan kocaoglu

  yabancı dilim ingilizce ve arapçadır daha onceden hizmette bulundum kkkda mitde olmak istiyorum

 • .....

  Bu yorumlarda sanki holywood dan etkilenip gelmiş insanlari goruyorum ,bu gercek hayat ve oyle gizli hafiye isleri falan sanmayin arkadas yok iyi aticiymis falan arada gulmek icin su yorumlara bakiyorum adam boy kilo filan yazmis tekrar soyluyorum burasi gercek hayat ve holywood etkisi olan seyler eger bu yorumu okuyorsaniz kendizi kucuk dusurucu yorumlar yazmayin lutfen (ben buraya nasil geldim tirlardan galiba)

 • deniz

  ÖZGEÇMİŞ BIRAKACAKTIM AMA KENDİME UYGUN BÖLÜM BULAMADIM BENDE BİR ŞANS İSTİYORUM ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM..

 • metin

  selamun aleykum ingilizce turkce kurtce biraz letonca 05449255486

 • muhammed

  05393434808 her yönden güvenir kişilikte bir insan olarak her tür göreve hazırim

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir