Akzo Nobel Personel Alımı ve İş İlanları 2021

akzo-nobel

Akzo Nobel personel alımı yapacak!

Akzo Nobel iş başvurusu yaparak sizde Akzo Nobel’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akzo Nobel personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akzo Nobel eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akzo Nobel insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Müşterilerimize sürdürülebilir ürünler ve çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz. Elbette,  bunu, sadece sürdürülebilirlik, yaptığımız her şeyin özünde sürdürülebilirlik varsa yapabiliriz. Bu nedenle, müşterilerimizin, hissedarlarımızın, çalışanlarımızın ve çevremizdeki dünyanın yararına olarak, işimizin her alanına sürdürülebilirliği entegre ediyoruz.

AkzoNobel uzun ve parlak bir geçmişe sahiptir. 1777 yılında kuruluşumuzdan bu yana sürekli teknoloji ve ürün yenilikleri yarattık. Örneğin, 19. yüzyılda endüstriyel ölçekli kimyasal üretime öncülük ettik. Daha yakın tarihlerde, yüksek teknolojili kaplamalar ve yapay elyaflara öncülük ettik.

AKZO NOBEL BOYA A.Ş. İNSAN KAYNAKLARI

Şirketimizin en değerli varlığı çalışanlarımızdır ve işimizin gelişimi, çalışanlarımızın gelişimi ile mümkün olmaktadır.

İnsan Kaynakları olarak, çalışanlarımızı geliştirmeyi, organizasyonel performans yönetimine katkıda bulunmayı ve

kuruma, ekibine, işine bağlılık oranı yüksek motive bir işgücü yaratmayı hedeflemekteyiz.

İşe alım sürecimizde, işgücü ihtiyacımız doğrultusunda oluşan pozisyon arayışlarımıza ilişkin iç ve dış kaynaklar kullanılmakta olup, adaylar pozisyona göre mülakat ve çeşitli testlere tabi tutulmaktadırlar.

Eğitim sürecimizde, çalışanlarımızın gelişimi, kurumsal – departman – bireysel hedeflere bağlı gereklilikler doğrultusunda mesleki, genel ve sağlık-güvenlik-çevre eğitimleri ile gerçekleştirilir.

Performans yönetimi sürecimiz, bireysel hedeflerin departman ve kurum hedeflerini bütünlediği bir düzeninde hedef ve yetkinliklerin gelişimi bazında yürütülmektedir.

Ücret sistemimiz, yıllık 12 maaş ve yılda bir kez Nisan ayında artış prensipleri ile yürütülmektedir.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*