Milangaz Personel Alımı ve İş İlanları 2022

milangaz-150x150

Milangaz personel alımı yapacak!

Milangaz iş başvurusu yaparak sizde Milangaz’ın gücünden güç alabilirsiniz. Milangaz personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Milangaz eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Milangaz insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’nin ilk gazı Milangaz bundan 45 yıl önce tüketicilerine merhaba dedi. Geçen zaman içerisinde, ülkemizin farklı noktalarına kurulan 28 dolum tesisi, 10000′i aşkın ana ve tali bayi ile Demirören kalitesini halkımıza ulaştırmaya devam etti. Bugün Anadolu’nun pek çok yöresinde LPG’nin adı Milangaz ise, bunun en önemli sebebi, 45 yıldır kaliteden ödün vermeden çalışan bir marka olmasıdır.

Türkiye’nin ilk ve tek çıt-çıt kapaklı tüpleriyle tüketicilerinin güvenliğini garanti altına alan Milangaz ayrıca yaptığı büyük yatırımlarla tüm tüplerini gövde kabartmalı yeni tüplerle değiştirmiş ve tüketicilerine Milangaz kalitesinin önemini anlatmıştır.

Tüketicilerinin güvenliğini her şeyden üstün gören Milangaz, İstanbul’da kurulan ve bir teknoloji harikası olarak nitelendirilen Kalite Kontrol Merkezi ile yurt çapındaki tüm dolum tesislerini 7 gün 24 saat izlemekte ve denetlemektedir. Milangaz, ayrıca otogaz sektöründe gerek kendi istasyonları gerekse diğer istasyonlarda hizmet veren Oto Milangaz markasıyla araç sahiplerine LPG de en yüksek kalite standardı olan 93 oktan farkını sunmaktadır.

İş Tanımı

LPG  sektöründeki firmamızda çalışacak olan Satış Elemanları aramaktayız.

  • Sahada  satış geliştirme ve  bayii çalışmaları yapacak,
  • Yüksek okul mezunu,
  • Askerliğini yapmış,(erkekler)
  • Ehliyet sahibi
  • Bay, bayan
  • Ek Bilgiler

İş Alanı: Satış-Pazarlama

Organizasyondaki Yeri:  Eleman

Çalışma Şekli:  Tam zamanlı

Buradan iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*