Fillo Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fillo-kargo-personel-alimi

Fillo Kargo personel alımı yapacak!

Fillo Kargo iş başvurusu yaparak sizde Fillo Kargo’ın gücünden güç alabilirsiniz. Fillo Kargo personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Fillo Kargo eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Fillo Kargo insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1998’de kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz, 2003 yılında Aras Holding bünyesine katılmıştır. 2013 yılında ise  yine Aras Holding bünyesinde bulunan Aras Logistics ilebirleşerek  FİLLO LOGISTICS olarak yeniden yapılanmıştır.

35 yıllık ARAS tecrübesi altında bu iki kuruluşun gücü,iş ortaklarına tedarik zincirinde daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak hizmetleri rahatlıkla sunabilecek şekilde bir araya getirilmiştir.

FilloLogistics, 600 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi , 18 Crossdock, 5.000 araçlık filosu, 25.000 m2 depolama alanı , günlük 3.000 teslimat noktası ve  4.000 m3 ‘lük sevkiyat kapasitesi  ile 81 ilde  yaygın dağıtım ağına sahip, iş ortaklarına  özel çözümler üreten lojistik firmasıdır.

Tekstil, hazır giyim, ayakkabı, medikal, otomotiv yedek parça, hızlı tüketim, mağazacılık , elektronik vb. birçok sektörde faaliyet gösteren iş ortaklarına  sunduğu yaratıcı çözümler ile rekabet üstünlüğü sağlayan FilloLogistics , hammadde tedariğinden ürün dağıtımına, depolama ve depo içi katma değerli hizmetlerinden ters lojistik hizmetlerine kadar tedarik zincirinin tüm aşamalarında iş ortaklarının ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Başvuru için tıklayınız. 

2 Comments

  1. sa yüregir dogumluyum daha önce mnglm adım ahmet çağatay 1983 adan kargo ve sürat kargoda şöför olarak çalıştım şimdi işsizim sizinle çalışmak istiyorum . E+D src ve piskoteknik ehliyetlerine sahibim cep.0541 678 14 83 saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*