Meytek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Meytek personel alımı yapacak!

Meytek iş başvurusu yaparak sizde Meytek’ın gücünden güç alabilirsiniz. Meytek personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Meytek eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Meytek insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1995 Yılında kurulan, Sektöründe 15. yılını kutlayan Türkiye’nin lider kuruluşlarından…

Meytek Group olarak bundan 15 yıl önce (1995) 33m2’lik bir atölyede başlattığımız Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Mekanik Tesisat ve Gıda Muhafaza işlerine bugün; yurt içi ve yurt dışında, yüzü aşkın kişiye istihdam sağlayarak, 12.000m2’lik fabrikamızda, ilk günkü heyecanla, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve dinamik çözümler üreterek devam etmekteyiz.

Hepimiz biliyoruz ki kuruluşlar, içinde yaşadığı toplumun bir parçasıdırlar. Bu bağlamda yegâne hedefimiz bu sorumluluk duygusu içinde daha fazla çalışmak ve daha iyisini yapmaktır. Zira biliyoruz ki, her zaman, daha iyisini yapmak için bir yol vardır. Meytek Group kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde tüketicisine en üstün teknolojiyi, en yüksek kaliteyi daima en iyi hizmetle sunmayı ilke edinmiştir.

Meytek Group; bu güne kadar geçen süre içerisinde birçok yeni yatırımı hayata geçirmekte, tüketicisine üstün teknoloji sunmakta, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmekte ve bunların yanı sıra öncü konumunu her zaman korumakta olup; her geçen gün referanslarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Vizyonumuz
Müşterilerimize gönül rahatlığıyla kullanabileceği kaliteli ve sağlıklı ürünler sunarak firmamızın gelişmesini sağlamak ve rekabet gücünü sürekli kılmaktır.

Misyonumuz
İnsana ve doğaya saygılı çalışma anlayışı ile Tedarikçilerimizle işbirliği yaparak Personelimizin eğitimine önem vererek müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlayacak kaliteli ve güvenli ürünler sunmak, Toplumumuzun sosyal, ekonomik ve kültürel gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Müşteri Odaklılık
İşletmemizin sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde geliştirmek, müşterilerin gelecekteki beklentilerine cevap verebilecek ortamlar oluşturmak ve müşteri profilinde güvene dayalı sürekliliği sağlamak temel ilkemizdir.

Stratejik Gelişim
Zaman içinde değişen değerlerin, her sektörde yeni eğilimler ortaya çıkardığı ve bu değişime ayak uyduramayan işletmelerin yok olduğu gerçeğine dayanarak; yapı sektörünün izlediği gelişim sürecini anlamak, geleceğe dönük projeler üretmek ve sektöre önderlik etmektedir.

Verimlilik
Sürekli bir şekilde öz değerlendirme yapmak, verimlilik artırıcı faaliyetleri araştırmak ve uygulamaktır.

Çevre Bilinci
Doğa ve çevrede artı değerler yaratmaktır.

Çalışanlar
İşletme başarısının, çalışanların başarı ve mutluluğu ile doğru orantılı olduğu düşüncesinden yola çıkarak; çalışan memnuniyetini prensiplerimiz çerçevesinde üst düzeyde tutmak, çalışanların sosyal ve mesleki gelişimlerini sağlamak için ortam oluşturmaktır.

Açık pozisyonlara başvurmak için tıklayınız.

1 Comment

  1. Meytek denen firma calışankarına maaşlarının ödemediği gibi çalışanlarla davalık durumda

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*