Tekin Acar Kozmetik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tekin Acar Kozmetik Personel Alımı Yapacak

Tekin Acar Kozmetik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Tekin Acar Kozmetik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tekin Acar Kozmetik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tekin Acar Kozmetik Personel Alımı ve İş İlanları

Tekin acar markası İstanbul’daki satış noktalarına çeşitli pozisyonlarda eleman alımı yapıyor. Genellikle satış danışmanı ve kasa sorumlusu gibi pozisyonlara alım yapan marka, bünyesine katacağı kişilerin bakımlı ve enerjik olmasına özen gösteriyor. Çalışanların günün çoğunda ayakta duracak olmaları nedeni ile genellikle personeli yormayan vardiya sistemi benimseniyor.

Tekin acar kozmetik muhasebe, mağaza müdürü ve satış danışmanı alanlarında personel alımı yapıyor. Bu alanlarda çalışmak isteyen kişilerin tecrübeli olması marka tarafından tercih sebebi oluyor. Ayrıca depo sorumlusu ve temizlik görevlisi pozisyonlarına da alım sağlanacak. Satış danışmanlarının İngilizce diline hâkim olması bazı mağazalar için aranılan kriterlerden.

Tekin azar markası da diğer tüm kozmetik ve bakım markaları gibi satış odaklı bir maaş sistemi belirliyor. Yani çalışanlar sattıkları ürün karşılığında maaşlarına ek olarak prim hakkı kazanıyorlar. Ayrıca fazla mesailer ücretlendiriliyor. Çalışanların yemek ve haftalık ya da yıllık izin hakları da mevcut. İş başvurusu yapmak isteyenlerin dış görünüşüne önem veriyor olması firmanın önem verdiği diğer bir nokta.

Tekin acar kozmetik yenibiris.com, kariyer.net, eleman.net, isbul.net ve İndeed gibi sitelerden açık pozisyonlarına ilişkin iş ilanı yayımlıyor. Ayrıca markanın sayfasından direkt olarak iş başvuru formu doldurmak da mümkün. Satışa dair tüm deneyimlerin ve hâkim olunan yabancı dillerin özgeçmişe eklenmesi tercih konusunda büyük fayda sağlayabilir. Ayrıca özgeçmişinizde fotoğrafın olması firmanın sizinle daha hızlı iletişim kurmasını sağlayacaktır.

Tekin Acar Kozmetik İş Başvurusu Formu

Tekin Acar Kozmetik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Tekin Acar Kozmetik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*