MetroCity AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

MetroCity-avm-personel-alımı

MetroCity AVM personel alımı yapacak!

MetroCity AVM iş başvurusu yaparak sizde MetroCity AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. MetroCity AVM eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan MetroCity AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. MetroCity AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

5 kat üzerinde 170 mağaza, restoran ve cafesi, 800 araç kapasiteli kapalı otoparkı, Metro 1.Levent durağına direkt bağlantısı ile her gün 10:00 – 22:00 saatleri arası açık olan METROCITY Alışveriş Merkezi İstanbul’un merkezinde, 1. Levent’te bulunmaktadır.

Toplam 60.000 m² üzerine kurulan METROCITY Alışveriş Merkezi, gün ışığı alması avantajı ile ferah ve aydınlık bir alışveriş imkanı sağlıyor.

METROCITY Alışveriş Merkezi, eşsiz bir mimari yapının yanı sıra MMM Migros, Boyner (2 kat), Flo, Koton, Winmax, Marks & Spencer, Maxi Toys, Bimeks, Teknosa, Zara, LC Waikiki ve D&R gibi büyük mağazalar, Starbucks gibi cafeler ve güçlü bir yemek katından oluşmaktadır. METROCITY Alışveriş Merkezi bünyesinde Beymen Club, Network, Lacoste,  Sevil Parfümeri, İpekyol, Kiğılı, Mavi Jeans, Esse, Notebook, Nine West, Park Bravo, LCW gibi Türk ve uluslararası markaların yanı sıra yüksek kalitede butik mağazalar da yer almaktadır.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*