Deposite Avm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

deposite-avm-personel-alımı

Deposite AVM personel alımı yapacak!

Deposite AVM iş başvurusu yaparak sizde Deposite AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Deposite AVM eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Deposite AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Deposite AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

fatgpt

Türkiye’de birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 40 yıllık tecrübesi ile Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli ve Başakşehir’in buluşma noktası “Yaşam Meydanı” niteliğindeki Ocak 2008’de İstanbul’lulara kapılarını açan Deposite Outlet Merkezi, kazançlı bir alışveriş merkezi olmanın yanı sıra yaşam, kültür ve sanatın da merkezi olma özelliğini taşıyor. Bölgenin ilk outleti ve yaşam merkezi olan Deposite Outlet Merkezi; gerek Türk mimari unsurlarından izler taşıyan sıra dışı mimarisi ve özgün tarzı, gerekse ulusal ve uluslar arası birçok seçkin markasıyla İstanbul ve Başakşehir’in en dikkat çeken alışveriş merkezi. İkitelli’nin tam kalbinde yer alan Deposite Outet Merkezi kusursuz marka karması, kafeleri ve dış alanda bulunan retoranları ile hem eğlencenin hem de alışverişin merkezi olan Deposite, özel gün etkinlikleri, sergileri, çocuk etkinlikleri ile İkitelli’de ziyaretçilerine keyifli alışveriş imkânı sunuyor.

Deposite AVM de bulunan mağaza sayısı bir hayli fazladır. Bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

 

 

 

 

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*