Ergo Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ergo Sigorta Personel Alımı

Ergo Sigorta temel sigortacılık hizmetlerinin tamamını bünyesinde vermektedir. Ergo Sigorta personel alımı için ilk olarak kariyer siteleri üzerinde ilan oluşturmaktadır. Bu ilana gelen başvurular arasından yapılan seçimde öne çıkan adaylar, diğer alım aşamalarına ilerlemeye hak kazanırlar.

Ergo Sigorta işçi alımı sonrasında firmanın çalışanlarına yıllık periyotlarla performans testleri uygulamaktadır. Bu testlerden elde edilen bilgiler ışığında personel başarı tespiti yapılmakta, işletme durumu belirlenmektedir. Aynı zamanda yapılan bu testler ilgili komitelerce değerlendirilip insan kaynakları komitesinde bireylere sunulacak zam ve izin hakları gibi hususlarda da belirleyici rol oynamaktadır.

Ergo Sigorta Personel Alımı

Ergo Sigorta Çalışma Şartları

Ergo Sigorta çalışma saatleri sadece hafta içini kapsayacak niteliktedir. Hafta içi hemen her pozisyonda ki çalışanlar sabah 08:00’den başlayarak akşam 17:00’a kadar çalışırlar. Söz konusu saat aralığı, pozisyonlarda kısmen değişiklik gösterebilir. Bazı durumlarda çalışma günlerinin artması ve azalması da mevcut iş ve görev tanımına göre mümkündür.

Personel alımı esnasında pozisyona ilişkin Ergo Sigorta çalışma şartları tarafınıza iletilecektir ve onayınıza sunulacaktır. Şirket bünyesinde üst kademeli mevkiler haricinde sosyal hizmet bedelleri (yemek, ulaşım vs.) ödenmemektedir. Çalışanların mevcut olarak bulundukları yer uygun ise yemek hizmeti firma tarafından sunulmaktadır.

Ergo Sigorta İş İlanları

Ergo Sigorta eleman alımı ile ilgili ilanlarını kendi web sitesinde duyurmamaktadır. Bu nedenle ilanlara ulaşabilmek için kariyer sitesine göz atmanız gereklidir. Kariyer’de firmaya ilişkin güncel tüm ilanlar görüntülenmekte ve başvuru tarihi geçmiş olan ya da firma tarafından kapatılan ilanlar yayından kaldırılmaktadır. Buna bağlı olarak da Ergo Sigorta başvuru için müracaat tarihlerinin geçirilmemesi önemlidir.

Başvuru esnasında hazırladığınız CV içeriğinde referans bulunması işe kabul edilme ihtimalinizi arttıracaktır. İlk aşamada muhatap olacağınız komite yetkilerinden hemen sonra başvurunuz diğer aşamaya geçecektir.

Bu arada ise sizlerin referans geçmişiniz verdiğiniz iletişim bilgileri ışığında araştırılacaktır. Firmanın insan kaynakları departmanı başvurularda kendilerine sunulan referans adreslerini büyük oranda belirleyici faktör olarak kullanmaktadır.

Ergo Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ergo Sigorta engelli alımı da yapmaktadır. Bu alımlarda kişinin iş ve hizmet becerileri ön planda değerlendirilmektedir. Hem engeli olan vatandaşlar için hem de diğer kişiler için Ergo Sigorta başvuru formu kariyer sitesinde yayınlanmaktadır. Gönderilen CV formları ışığında yapılan araştırmalar, adayların iş alımı konusunda ki hükümlerini belirlemektedir.

Bunun yanında bazı pozisyonlar için yakınınızda yer alan Ergo Sigorta şubesine gitmeniz gerekebilir. Çünkü yerel eleman aranması durumunda böylesi pozisyonlarda meydana gelen açıklıklarda elden başvuru yaparak istihdam sağlanabilir. Dilerseniz Ak Sigorta veya Axa Sigorta firmalarının da ilanlarını inceleyebilirsiniz…

Başvuru için tıklayın.

Ergo Sigorta İnsan Kaynakları

ERGO İnsan Kaynaklarι Departmanı’nın temel amacι; şirketin değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, çalιşanlarιn tüm kapasite ve yeterliliklerini ortaya koyabilecekleri, yaratιcιlιklarιnι geliştirebilecekleri, organizasyona belirgin bir değer katarak kendilerini büyük bir ekibin önemli bir parçasι olarak hissedebilecekleri öğrenen organizasyonlar oluşturmaktιr.

 

https://www.ergosigorta.com/ergo-insan-kaynaklari-politikasi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*