Yaysat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yaysat Personel Alımı Yapacak

Yaysat’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Yaysat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yaysat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

yaysat personel alımı

Yaysat okuyucusuna, dağıtım ve yayın pazarlama alanlarında en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Bunun içinde asıl kaynağın “insan faktörü” olduğunu biliyor. Bu bilinçle hareket ediyor. Yaysat’ın stratejik yönetimine “insan kaynağı odaklı” katkıda bulunmak, İnsan Kaynakları hedef ve stratejilerini belirlemek, Yaysat’ın hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmektir.

İnsan Kaynakları etkinliklerine kaynak bulmak, bunları planlamak ve böylece şirketimizin sektörde insan kaynakları memnuniyet ve aidiyeti açısından fark yaratan bir firma olmasını sağlamak.

Yaysat İş İlanları

Yaysat iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yaysat İş Başvurusu Formu

Yaysat iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Yaysat iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*