Medical Park Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Medical Park’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Medical Park bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Medical Park personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Medical Park Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin 15 ilinde 24 hastanesi olan Medical Park, 1993 senesinden bu yana sağlık sektöründe bulunmaktadır. Hizmet verdiği tüm illerde hasta ve hasta yakınlarını ön plana yerleştirerek, en iyi çözümleri almalarına yardımcı olmaktadır.

Tüm hastanelerinde yüksek standartlarda çalışan kurum hem Türkiye’nin hem de dünyanın önde gelen sağlık grupları arasındadır. Branşında uzman personelleri ve kullandığı yüksek teknoloji ile vatandaşlara en iyi çözüm önerilerini sunmaktadır. Ülkemizin seçkin üniversiteleri ile iş birlikleri yaparak, kalifiye kadrosunun ve üniversitelerin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Medical Park İş İlanları

Medikal Park ilk kurulduğu günden bu yana vatandaşlara kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Çok sayıda uzman personeli olan kurum, her yıl güçlü bir şekilde büyümesine devam etmektedir. Ancak yılın farklı zamanlarında gerek boşalan pozisyonları doldurmak için gerekse planları çerçevesinde işe alımlar yapmaktadır. Bunlar sahip olduğu hastanelerin herhangi birisinde olabilmektedir.

Alımlar sadece medikal kadrolara yönelik olmadığı için toplumun her kesiminden iş arayan kişiye büyük fırsatlar sunmaktadır. Dolayısıyla bunları takip ederseniz size uygun pozisyonları bulabilir, ardından gerekli başvuruları yapabilirsiniz.

Hastane özel olması sebebiyle iş ilanları kariyer siteleri üzerinden rahatlıkla görülebilmektedir.

Makale Yazarak Para KazanmakNo Pozisyonlar Lokasyon
1 Erişkin Kit Servis Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Avr.)
2 Hemşire İstanbul (Tümü) +12 il daha
3 Hasta Bakım Hizmetleri Eğitim Gelişim Hemşiresi İstanbul(Avr.)
4 Organ Nakli Hemşiresi İstanbul(Avr.)
5 Teknik Hizmetler Müdürü Antalya
6 Uzman Hekim İstanbul (Tümü) +14 il daha
7 Data Management Manager İstanbul (Tümü)
8 Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul (Tümü)

Medical Park Personel Alımı

MLP Care olarak; çeyrek asır önce Medical Park ile başladığımız yolculuğa Liv Hospital, VM Medical Park ve İstinye Üniversite Hastanesi markalarıyla güçlü şekilde devam ediyoruz. Bugün Bursa’dan Elazığ’a, Trabzon’dan Antalya’ya kadar 17 ilde 29 hastanemiz ile sektörüne yön veren en büyük sağlık grubu olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bir aile bütünlüğünde hareket eden 17.000’i aşkın çalışanımızla toplum sağlığına katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Medical Park iş alım süreci online başvuru ile başlamaktadır. Bunun için öncelikle halihazırda bir iş alımı yapılıyor olmalıdır. Eğer aktif bir ilan bulmuşsanız, öncelikle ilgili site kapsamında bir üyelik kaydı oluşturmanız şarttır. Böylece başvuru mümkün hale gelir. Bundan sonra ise yalnızca hesabınıza ait bir CV oluşturmanız ve ilgili duyuruya müracaat etmeniz yeterlidir. Adaylar bulunmadıkları bir şehirdeki ilana da başvuru yapabilir.

Ancak ön yazı kısmında mülakata katılabileceğinizi, işe alınırsanız o şehre taşınabileceğinizi belirtmeniz gerekir. Eğer başvurduğunuz pozisyon ile bilgileriniz uyum gösteriyorsa, kısa sürede yeni işinize başlamanız mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*