Medical Park Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Medical Park’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Medical Park bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Medical Park personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Medical Park Personel Alımı ve İş İlanları

Medical Park İş İlanları

MLP Care Ailesi’nin her bir üyesinin mutluluğu ve kişisel gelişimini önemsiyoruz. Medical Park, Liv Hospital, VM Medical Park ve İstinye Üniversite Hastanesi’nin sağlık sektörünün önde gelen markaları arasında yer almasının temel nedeni “hayat boyu gelişim” felsefesini stratejilerinin temeline koyan, dünya standartlarında güncel ve yenilikçi uygulamalarla çalışan, hizmet odaklı markalar olmalarında yatıyor. Bu yönde çalışanlarımıza yönelik fırsatlar yaratıyor; gelişime yönelik programlar ve gönüllülük çalışmaları yürütüyoruz.

MedicalparkSağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen Medical Park, çatısı altındaki hastaneleri ile uluslararası standartlardaki sağlık hizmetini Türkiye’nin dört bir yanında erişilebilir kılıyor.

Liv Hospitalİstanbul, Ankara ve Samsun’da hizmet veren Liv Hospital, ortaya koyduğu özel tedavi programları ve kişiselleştirilmiş sağlık hizmetiyle kısa zamanda Türkiye’nin referans hastanelerinden biri konumuna ulaştı.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Erişkin Kit Servis Sorumlu Hemşiresi İstanbul(Avr.)
2 Hemşire İstanbul (Tümü) +12 il daha
3 Hasta Bakım Hizmetleri Eğitim Gelişim Hemşiresi İstanbul(Avr.)
4 Organ Nakli Hemşiresi İstanbul(Avr.)
5 Teknik Hizmetler Müdürü Antalya
6 Uzman Hekim İstanbul (Tümü) +14 il daha
7 Data Management Manager İstanbul (Tümü)
8 Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı İstanbul (Tümü)

Medical Park Personel Alımı

MLP Care olarak; çeyrek asır önce Medical Park ile başladığımız yolculuğa Liv Hospital, VM Medical Park ve İstinye Üniversite Hastanesi markalarıyla güçlü şekilde devam ediyoruz. Bugün Bursa’dan Elazığ’a, Trabzon’dan Antalya’ya kadar 17 ilde 29 hastanemiz ile sektörüne yön veren en büyük sağlık grubu olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bir aile bütünlüğünde hareket eden 17.000’i aşkın çalışanımızla toplum sağlığına katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Bizi başarıya taşıyan en önemli itici gücün, insan kaynağımız olduğuna inanıyoruz. Sağlık sektöründeki öncü konumumuzu, Türkiye’nin dört bir yanındaki milyonlarca insanın sağlıkla ilgili ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmek üzere, özverili biçimde ve bir aile bütünlüğü ile hareket eden binlerce aşkın çalışanımız sayesinde devam ettiriyoruz. Büyüyerek her geçen gün daha fazla insana yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunma amacımız doğrultusunda; kendisini geliştirmek, ülkesi ve hatta tüm insanlık için değer yaratmak isteyen yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*