Simsoft Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Simsoft’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Simsoft bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Simsoft personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

simsoft personel alımı

Simsoft’ta Çalışmak

SİMSOFT’un vizyon ve misyonu ışığında, stratejilerine hizmet eden insan kaynakları uygulamaları geliştirmek, tüm operasyonlarda etkin insan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını sağlamak ve koordine etmektir. Doğru kişilerin işe alımı ve  sisteme adaptasyonunun sağlanması, şirketin mevcut insan kaynaklarının etkin ve verimli çalışmasını sağlayacak uygulama ve aksiyonların alınması, yetkinliğinin geliştirilmesi ve performansının takibi, hukuki ve özlük işleri süreçlerinin hatasız yönetimi, kariyer ve kadro planlamaları aracılığıyla kurum içi devamlılık ve ilerlemelerinin sağlanması ve motivasyon yönetimi çalışmaları, bu misyonu gerçekleştirme aşamasında temel araçları teşkil etmektedir.

SİMSOFT’un hedeflerine ve değerlerine coşku ve heyecanla katkı sağlama amacında olan, takım bilinciyle verimli ve sonuç odaklı çalışan, vasıflarını sürekli geliştiren, liderlik vasıfları gelişmiş yöneticilerin mentorluğu ile hedeflerle çalışma kültürünü benimsemiş, motivasyonu yüksek bir çalışan yapısını tesis etmektir. Kurumsal eğitim çalışmaları, motivasyon uygulamaları, özendirme ve tutundurma çalışmaları, adil ve şeffaf personel politikaları ışığında bu sürecin kalıcılığını ve etkinliğini sağlamak bu stratejinin odak noktasıdır.

Simsoft İş İlanları

Simsoft iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İş Geliştirme Uzmanı – Ankara Ankara
2 (Yeni Mezun) Java Yazılım Mühendisi Ankara
3 Yapay Zeka Mühendisi – Ankara Ankara
4 Unity Geliştirici – Ankara Ankara
5 Proje ve Test Uzmanı – Ankara Ankara
6 .Net Yazılım Mühendisi Ankara
7 Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı – Ankara Ankara

Simsoft İş Başvurusu Formu

Simsoft iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Simsoft iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*