Balıkesir Liman AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2022

liman-avm-personel-alımı

Liman AVM personel alımı yapacak!

Liman AVM iş başvurusu yaparak sizde Liman AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Liman AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Liman AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Liman AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’nin en önemli inşaat firmalarından biri olan Ayhanlar Holding tarafından yatırımı gerçekleştirilen Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, 29 Ekim 2011 tarihinde hizmete girmiştir. İstanbul ve İzmir’e yaklaşık 2.5 saat uzaklıkta yer alan Bandırma Liman AVM, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir “yaşam merkezi” olarak hizmet vermektedir.

Bandırma Liman AVM, Bandırma’lılar için tüm günü değerlendirebilecekleri bir yaşam alanı, şehirlerarası ve  deniz yolunu kullananlar için güvenli bir “Liman”dır. Liman AVM’de tekstilden aksesuara, elektronik eşyadan gıdaya, kafe ve restoranlara, eğlenceden çocuk dünyasına, her türlü alışveriş ihtiyacı tek adreste karşılanmaktadır.

Balıkesir Liman AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*