Mavi JEANS Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Mavi’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Mavi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mavi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin öncü markalarından olan Mavi 1991 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Dünya’ya açılmış olan bu moda markası ABD, Kanada, Hollanda, Avustralya gibi ülkeleri de içinde bulunduran tam 50 ülkede 352 mağaza 5.000 ne yakın merkezde müşterileriyle buluşarak hizmet vermektedir.

Newyork, Berlin, Hamburg, Münih, Dubai, Moskova gibi birçok şehirde flagship mağazaları bulunmaktadır. Mavi kendi perakende ağının yanı sıra dünyanın en önemli zincir mağazalarında satışa sunulmaktadır.

mavi jeans iş başvurusu

Mavi Jeans İş İlanları

Mavi tarafından yapılan iş ilanlarında kişilerden çeşitli şartları karşılayabiliyor olmaları isteniyor. Bu şartları sağlamayan kişilerin daha baştan başvuru yapmamaları talep ediliyor. Başvurular herkese açık olduğu için dileyenler başvuru yapabilmektedir.

Mavinin sayfasından gerekli şartları öğrenebilirsiniz. Marka kültürü için bilgi ve becerilerin uygunluğu değerlendirilmektedir. Öğrenciler için part-time çalışma imkanları sunuluyor. Başvurular için ilanlar mayıs ve eylül aylarında Mavi web sitesinden veya kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Mağaza Müdürü – İstanbul İstanbul Başvur
Özlük İşleri Asistanı İstanbul Başvur
Ücretlendirme Sorumlusu İstanbul Başvur
Görsel Mağazacılık Sorumlusu (Antalya) İstanbul Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı – Çanakkale Çanakkale Başvur
Mağaza Müdürü – Tokat Tokat Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı – Bursa Bursa Başvur
Mağaza Müdür Yardımcısı – Sakarya Sakarya Başvur
Satış Danışmanı – Engelli (Denizli) Denizli Başvur

Daha fazla Mavi iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Mavi Jeans sayfasının iş başvuruları için şirketin web sayfasını kullanabilirsiniz. Web sayfası üzerinden birçok pozisyon için iş alım duyuruları yapılmaktadır. Bunun dışında hazırlayacağınız CV ile mağazalarını ziyaret ederek doğrudan başvuru yapabilirsiniz.

Mavi bünyesinde çalışmak isteyenler Mavi Jeans sayfasında iş ilan formunu doldurarak başvuru yapabilir. Firma iş ilanları için birçok kadro açıyor. Sayfada yer alan açık iş pozisyonlarına, şartlarına ve tarihlerine erişebilirsiniz.

Pozisyonlar birden fazla olduğu için başvurunuzu gerçekleştirirken öncelikle doğru pozisyona başvurmanız gerekmektedir.  Aşağıda başvuru yapılabilecek pozisyonları detaylı olarak belirtilmiştir. İş tanımına dair gereken bütün detayları bulabilirsiniz.

Kariyer.net sitesinden iş ilanlarını takip edebilir Mavi Jeans web sayfasını da takip ederek başvuru tarihlerinden haberdar olabilirsiniz. Açık pozisyona göre başvuru şartlarında değişiklik gösterilmektedir.

 • Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri yüksek
 • Takım çalışmasına uyum sağlayabilmek 
 • Sorumluluk sahibi olmak
 •  Kendini geliştirebilmek
 • Müşteri odaklı olunmalı 
 • Markanın üstlendiği misyon ve sorumlulukları paylaşmak

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Mağaza Müdürü
 • Kasiyer 
 • Satış Danışmanı

Pozisyon Açıklamaları

 1. Mağaza Müdür: Şirket tarafından herhangi bir mağazaya atana ve atandığı mağazadan sorumlu kişidir.
 2. Kasiyer: Mağazalarda bulunan ve satış gerçekleşen kasada görev alan personeldir.
 3. Satış Danışmanı: Ürünler hakkında müşterilere bilgi veren ve müşterilere bu konuda yardımcı olan kişidir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Pazar 10:00 – 22:00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*