İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mado Dondurma Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Mado Dondurma Personel Alımı Yapacak

Mado Dondurma’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Mado Dondurma bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mado Dondurma personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mado dondurma iş başvurusu

Firma Hakkında

Türkiye üzerinde geniş bir kafe ağına sahip olan MADO eleman alımı yapacak. Çeşitli pozisyonlarda çalıştırılmak üzere sene içerisine sürekli olarak eleman ihtiyacı olan MADO personel alımı için Türkiye geneli ilanlar vererek ihtiyacın olduğu şehirlerde görevlendirmeler yapıyor.

Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da personel ihtiyacı olan MADO tarafından Katar, Suudi Arabistan ve Kuveyt gibi ülkelerde görevlendirilmek adına personel alımları yapılabiliyor.

MADO işçi alımı konusunda titiz davranan işletmelerden biri olduğu gibi sadece kafe içerisindeki çalışmalarda değil aynı zamanda ofis çalışmalarında da etkin bir şekilde görev alacak eleman arayışı içerisinde bulunuyor.

MADO iş ilanları içerisinde yer alan bilgilere göre ofis işlerinde yardımcı olacak elemanlar ve bilgisayar odaklı çalışacak kişilerde arananlar arasında yer alıyor. MADO iş ilanı içerisinden kişilerin kendi şehirlerindeki alımlar için başvuruda bulunması halinde daha kısa sürede yanıt alabilecekleri de yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

MADO insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre kişilerin çalışma saatleri içerisinde gösterdikleri gayrete göre MADO içerisinde kariyer yapabilme imkanları bulunuyor.

Mutfak elemanları, garsonlar ve daha fazla çalışanın yer aldığı MADO dünyasında maaşlar tamamen kişinin gayretine ve becerilerine bakıyor. Rahat bir ortamda çalışma imkanı sunduğundan dolayı pek çok kişi tarafından da başvuru zamanları kaçırılmıyor.

Mado Dondurma İş İlanları

MADO iş başvuru formu doldurularak yapılacak olan başvurularda istenilen bilgilerin doğru bir şekilde verilmesi halinde iş ilanlarına internet üzerinden de başvuru yapılabilmektedir.

Ayrıca iş ilanları için internet üzerinden kısa bir araştırma yapmanın da yeterli olduğu MADO iş başvurusu için MADO şubelerine gitmek de yeterli oluyor.

Açık Pozisyonlar

  • Mağaza Ekip Üyesi
  • Garson
  • Barista
  • Tezgahtar
  • Komi
  • Aşçı
  • İşletme Müdür Yardımcısı

Mado Dondurma İş Başvurusu Formu

Mado Dondurma iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

MADO engelli personel alımı ve MADO güvenlik alımı gibi konularda da internet üzerinden araştırma yaparak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca MADO insan kaynakları kısmından da başvurularınızı direkt olarak yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Mado Ailesi gelenek ve gelecek arasında güçlenen 5 kuşak büyük bir aile… Geleneğin tecrübesi, geleceğin olanaklarıyla büyüyen, saygı ve sevgi ile zenginleşmiş olan Kanbur ailesi, atalarının K.Maraş’ta başlattığı dondurmacılık serüvenini dünyada sürdürüyor. Bu büyük serüven büyük aileyi büyük bir takıma dönüştürdü.

Bugün parmakla sayılamayacak kadar çok insan; aynı amaç için Mado’yla çalışıyor.

K.Maraş’taki Genel Müdürlük’te, İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlükleri ve 300’ü aşkın Mado Cafe işletmesindeki çalışanlarıyla, yaklaşık 4000 kişilik büyük bir aile; Mado ailesi. Mado ailesinde her bir birey tek tek önemli ve değerli.

Bir yorum

  1. İbrahim yıldırım 11 Nisan 2014

    Yaşım 22 mado eleman alımı olursa garson olarak işyerlerinizde çalışmak istiyorum şanlıurfada ikamet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir