İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mado Dondurma Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Mado Dondurma Personel Alımı

Geleneğin tecrübesi ile büyüyen Kanbur ailesi, 5 kuşak önce başlayan dondurmacılık serüvenini Mado Dondurma personel alımı ilanlarıyla sürdürmektedir. Gelenekselden günümüze dünya standartlarında bir gelişim gösteren şirketin 150 yıllık bir geçmişi bulunmakta. Bugün Türkiye’de ve dünyada Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleri A.Ş. bünyesinde birçok marka ve firmayı kapsayan güçlü bir yapı mevcuttur.

Mado Dondurma eleman alımı yaparak, dünya çapında ürünlerini pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketin işçi çalıştırma koşulları, çalışma saatleri, aktif ilanları Mado Dondurma iş başvurusu ile ilgili detayları, alt başlıklardan inceleyebilirsiniz.

Mado Dondurma Personel Alımı

Mado Dondurma Çalışma Şartları

Şirket bünyesinde görev alan personellere, haftalık izin olarak hafta içi bir gün izin kullandırılmaktadır. Mado Dondurma çalışma şartları yasalar gereğince düzenlendiği için günlük çalışma süresi 8 saat olarak belirlenmiştir. Yıllık izinler sadece yılını tamamlayan kişilere verilmekte olup, 14+2 şeklinde kullandırılmaktadır. Fazladan mesai yapma ise zaman zaman iş yoğunluğunun fazla olduğu dönemlerde gerçekleşmektedir.

Mado Dondurma işçi alımı sonrasında tüm personellerini iki vardiya şeklinde çalıştırmaktadır. Sabah çalışan kişilere servis imkânı sağlanmıyor fakat akşamcı personellere servis olanağı sunuluyor.

Ücret konusuna değinecek olursak, firma çalışanlarına son derece farklı maaş ödemeleri yapıyor diyebiliriz. Tecrübesiz kişiler sabit bir şekilde asgari ücret ile çalışırken, belirli bir pozisyonda görev alan personeller ise çalıştıkları departmana göre maaş almaktadır.

Mado Dondurma İş İlanları

Mado Dondurma iş başvurusu ile güçlü bir yapının bünyesinde çalışmak istiyorsanız, firmanın web sitesini takip etmelisiniz. Sitede İnsan Kaynakları bölümü oluşturulmuş ve Mado Dondurma iş ilanları listesi bu sayfaya entegre edilmiştir.

http://mado.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari/

Mado Dondurma İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki linkte yer alan ilanlar Secretcv.com ile firmanın işbirliği içerisinde hazırlanmıştır. Bu nedenle Secretcv.com üzerinden daha önce oluşturulmuş bir CV’niz var ise şifrenizi ve kullanıcı adınızı girerek, Mado Dondurma başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Henüz Secretcv’de üyeliğiniz yoksa sayfadaki “Üye Ol” butonuna tıklayarak sisteme kayıt yaptırabilirsiniz.

Mado Dondurma iş başvuru formu içinde yine yukarıdaki linki tıklamanız ve sayfanın alt kısmında yer alan başvurulan pozisyon detaylarını seçerek işlemlere başlamanız gerekmektedir. Şirket bünyesinde kalıcı olunması gereken bir pozisyona müracaat ederken, askerlik durumuzun yapılmış olması önem arz etmektedir. Çünkü firma söz konusu pozisyonlar için daimi eleman aramaktadır.

Yasalar gereği Mado Dondurma engelli alımı yapılması gerektiği için engelli vatandaşlarımızda form doldurarak iş müracaatında bulunabilirler. Aynı sektörde yer alan Marasta ve Algida firmalarının ilanlarını da göz atarak, iş bulma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir yorum

  1. İbrahim yıldırım 11 Nisan 2014

    Yaşım 22 mado eleman alımı olursa garson olarak işyerlerinizde çalışmak istiyorum şanlıurfada ikamet ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir