Çolakoğlu Metalurji Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Çolakoğlu Metalurji 1945 yılında Mehmet Rüştü Çolakoğlu tarafından Karaköy’de kurulmuştur. Çelik ticarethanesinde başlayan faaliyet hayatında firma, 1950 yıllarının sonuna doğru ilk çelik haddehanesiyle üretime geçti. Fazlaca hammadde olarak önem tutan çelik ihtiyacını karşılamak için firmanın da haliyle büyümesi gerekti. Firma zamanla daha da büyüyerek önemli işlere imza attı. 2007 yılında firmanın çelikhanesi yenilendi ve 2010 yılında da firma yassı çelik üretimine geçiş yaptı.

Çolakoğlu Metalurji Personel Alımı ve İş İlanları

Çolakoğlu Metalurji İş İlanları

Çolakoğlu Metalurji birçok insan için farklı alanlarda iş alanı yaratıyor. İnsanlar haliyle kalitesini ve güvenilirliğini bildikleri firmaya fazlaca başvuru yapıyor. Ancak bu durumda işe girme olasılığı da azalabiliyor. Bu durumda devreye belli başlı meziyetler giriyor. Çolakoğlu Metalurji ’de hemen her alanda çalışmak için farklı özelliklere sahip olmak gerekiyor. İş başvuru şartlarında da aranabilen bu şartlara yazının devamında değineceğiz.

Nasıl Başvurulur?

Öncelikle firmanın resmi internet sitesi üzerinden iş başvurusu yapabiliyorsunuz. Resmi internet sitesini ziyaret etmeniz durumunda iş tecrübenize göre başvuru yapma imkânınız doğuyor. Buradan seçeceğiniz genç yetenek veya profesyonel seçenekleri doğrultusunda başvuru yapılabiliyor. Yine firmanın bölge müdürlükleri üzerinden CV bırakmanız halinde de iş başvurunuz değerlendirmeye alınabiliyor.

Bunun dışında Linkedin üzerinden CV bırakarak veya kariyer.net üzerinde Çolakoğlu Metalurji sayfasını takip ederek de iş başvurusu yapma imkânınız doğuyor. Başvuru yaparken sizlere avantaj kazandırabilecek birkaç özellik şunlar olarak belirleniyor:

 • Çelik sektöründe en az 2 yıllık deneyim.
 • Teknik bilgiye ve mekaniğe hâkim olmak.
 • İş etiği ve ahlakına sahip olmak…
 • Değişken iş saatlerine uyumlu çalışabilmek…

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Üretim elemanı.
 • Satış elemanı.
 • Makine mühendisliği.
 • Endüstri mühendisliği.

Pozisyonlar Açıklamaları

 • Üretim elemanı: Firmanın ürettiği çelik aşamasında çalışmak…
 • Satış elemanı: İşlenen çeliğin satıldığı alanlarda görevli olmak ve diksiyon-hitabet gibi konularda iyi olmak…
 • Makine mühendisliği: Mekanik ürünlerle ilgili tasarımlar ortaya koymak ve üretim, analizle ilgili çalışmalar yaparak sonuçlar ortaya koymak.
 • Endüstri mühendisliği: Üretim ve hizmet sistemlerini kalite, verimlilik, esneklik gibi unsurları göze alarak dizayn etmek, mevcut sistemleri iyileştirme yolunda çalışmalar sunmak.
 • Tamircilik: Çelik sektöründe kullanılan her türlü aletin bakım ve onarımından sorumlu olmak…
 • Muhasebecilik: Firmanın mali işleriyle alakalı kar-zarar ve bilanço gibi unsurlarla ilgilenmek, finansal konuları yönetmek, SGK ve vergi ödemelerini takip etmek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: 08.30-19.00 Vardiyalı, haftada 1 gün tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli.

6 Comments

 1. SIZINLE CALISMAK ISTERIM TAVAN VINCI OPARATORUYUM 5 YILIK OPARATOR TECRUBEM VAR ILGINIZE TESEKKUR EDERIM SAYGILAIMLA 0533 328 96 57

 2. G sinifi forklift) E sinifi agir vasita ehliyete sahibim sizinle calicmakta seref duyar ilginiz icin tesekkur eder bol kazancli calismalar dilerim.

  • Sizinle çalışmak istiyorum tornacıyım 20 yıldır haddehane calısmışlığım var yaklaşık 10 yıldır atölye ustalığı yaptım ilgili makama teşekkür ederim

 3. sizinle calışmak isterim G SINIFI KAZICI VE YÜKLEYİCİ SERTİFİKAM VAR… KAYNAK, TAŞLAMA,ÜRETİM,PAKETLEME.İLGİNİZE TEŞEKÜR EDERİM.05419459951

 4. SIZINLE CALISMAK ISTERIM G SINIFI VINC EHLIYETIM VAR 6 YILLIK TECRUBEM VAR ILGINIZE TESEKUR EDER SAYGILARIMI SUNARIM TEL0543679 0846

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*