Anadolu Barter Personel Alımı ve İş İlanları 2022

 Anadolu Barter personel alımı yapacak!

Anadolu Barter iş başvurusu yaparak sizde Anadolu Barter’ın gücünden güç alabilirsiniz. Anadolu Barter personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Anadolu Barter eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Anadolu Barter insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ANADOLUBARTER Yönetimi olarak çalışanlarımızı çok önemsiyoruz. Bu sebeple şirketimiz kendi içinde insana yatırım yapmayı, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi, üyelerine kusursuz hizmet sunmayı ve her sektör için faydalı projeler geliştirmeyi, birlikteliği güçlendirmek adına, çalışanlarımızın kendi işinin sahibi olmasını sağlamayı, üretkenliği sürekli kılmak için takım çalışması oluşturmayı ve motivasyon enerjisi sağlamayı ilke edinmiştir.

ANADOLUBARTER‘de personel seçme ve yerleştirme sürecinin amacı, mevcut açık pozisyonları şirket kurum kültürüne ve hedeflerine uygun, temel ihtiyaçlar ve pozisyona özel ihtiyaçlar bazında en uygun adayı bulmak ve yerleştirmektir.

İş Başvuru Kanalları

  • www.anadolubarter.com.tr’de İş Başvuru Formu doldurarak ( form için tıklayınız )
  • Faksla
  • Postayla
  • ANADOLUBARTER Merkezine bizzat gelip İş Başvuru Formu doldurarak iş başvurusunda bulunulmaktadır.

Tüm bu kanallardan yapılan başvurular özgeçmiş veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak ya da danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*