Macrocenter Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Migros’un bir alt kuruluşu olan Macro Center iş ilanları açarak, yeni gereksinimlerini karşılamaktadır. Büyümesini sürdüren firma, bu süreçte yeni çalışanlara da gereksinim duyar. Eğer başvurmak istiyorsanız, iki aşamalı süreç sonrasında yeni iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

Bunun için ilk olarak online sistemler üzerinden, Macro Center iş başvurusu yapmanız gerekir. Firma oldukça dinamik bir yapıya sahip olduğu için, yılın farklı dönemlerinde Macro Center personel alımı farklı alanlara yönelik gerçekleştirilir.

Açılan ilanları kontrol ederek, bunlara müracaat etmek ilk adımı oluşturur. İkinci aşama mülakat olup, giriş yapabilmek için başvurunuzun değerlendirme sonucu uyumlu bulunması gerekir.

Macrocenter Personel Alımı ve İş İlanları

 

Macro Center Personel Alımı Yapacak

Macro Center yılın farklı dönemlerinde ilan açmakta olup, bunun için Migros tarafından açılan ilanlara bakılmalıdır. Bu bağlamda Kariyer.net üzerinde adayların başvuru gerçekleştirebileceği çok sayıda pozisyon vardır.

Başvurmak isterseniz bunları kontrol edebilir, bilgileriniz ile uyumluysa başvuru yapabilirsiniz.

Macro Center İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Migros’un Kariyer.net hesabında çok sayda pozisyon vardır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Mağaza Personeli: Kasiyer ve tezgahtar pozisyonları için dinamik ve yoğun iş temposunda çalışabilme; kasap, şarkütör, meyve ve sebze satış personeli için alanında tecrübeli olma gibi şartlar vardır.
 2. Mağaza Yönetici Adayı: Tercihen iktisat, yönetim bilimleri ve işletme mezunu olma, insan ilişkilerinde sonuç ve başarılı odaklı olma gibi şartlar vardır.
 3. Kasap Personeli: Dinamik olma, yoğun iş temposunda çalışabilme, tecrübe sahibi olma gibi şartlar vardır.
 4. Taze Gıda Personeli: İlgili mağazanın ihtiyaç duyduğu oranda ve nitelikle ürün siparişi hazırlama, reyonlarda bulunan ürünlerin standartlar çerçevesinde olmasını sağlama, müşteri talebine göre et ürünü hazırlama gibi sorumlulukları vardır.
 5. Manav Personeli: Reyonlarda bulunan ürünlerin standartlarına uygun olmasını sağlama, müşteri ilişkilerine destek verme gibi sorumlulukları vardır.

Kariyer.net platformunu ziyaret ederseniz, başvuru yapılabilecek çok sayıda ilan olduğunu görebilirsiniz. Müracaat işlemlerini tamamlamanız ardından, firmanın yetkililerinden mülakat için haber beklemeniz yeterlidir.

Macro Center İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Macro Center iş başvuru için, aşağıdaki aşamaları takip ederek müracaat yapabilirsiniz;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/migros-ticaret-a-s-15471-6001 linkine giriş yapın.
 2. Eğer oturumunuz açık değil üye girişi yapın. Şayet üye olmamışsanız, yeni bir hesap açın.
 3. Link aracılığıyla firmanın açık ilanlarını inceleyin.
 4. Size uygun olanları tespit ettikten sonra, üzerine tıklayarak karşınıza gelen sayfada başvur üzerine tıklayın.

Böylece işlem sorunsuz şekilde tamamlanır. İkinci bir başvuru yöntemi de kurumun sitesini doğrudan kullanmadır. Bunun için şu aşamalar takip edilmelidir;

 1. https://www.migroskurumsal.com/kariyer/simdi-basvur sitesine girin.
 2. İdari birimler, mağaza yönetimi ve mağaza çalışanı linklerinden birine tıklayın.
 3. Başvuru işleminizi tamamlayın.

Bu iki yöntem de açık pozisyonlara başvurmanızı sağlar. Bundan sonra yalnızca yetkililerden başvurunuza yönelik haber beklemeniz gerekir.

2 yorum

 1. 2011 yılından beridir kasaplık yapıyorum şuan boştayım kemiksiz tezgahtarlık müşterilerle diyaloğum çok iyidir sizinle çalışmak isterim saygılar kolay gelsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*