İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Macrocenter Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Macrocenter Personel Alımı Yapacak

Macrocenter’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Macrocenter bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Macrocenter personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bir Migros Ticaret A.Ş. alt kuruluşu olan Macrocenter pek çok iş pozisyonunda personel alımı yapıyor. İş arayan birçok kişi başvuru yapmak istese bile nereden başvuru yapacağını ve iş pozisyonlarına nereden, nasıl göz atacağını bulamıyor.

Biz de bu soruna bir çözüm olması amacıyla Macrocenter personel alımı, Macrocenter eleman alımı, Macrocenter işçi alımı gibi konuları detaylıca anlatacağız. Macrocenter ve Migros Ticaret A.Ş. geliştikçe marketlerine bir yenisini eklemektedir. Bu sebeple personel açığı büyümektedir.

Macrocenter Personel Alımı ve İş İlanları

Çalışma Şartları ve Maaşları

Çalışanlarını müşterileri kadar değerli gören Macrocenter, bir Migros Ticaret A.Ş. alt kuruluşu olduğundan dolayı personellerine güven aşılamaktadır. İnsancıl çalışma şartlarına ve maaşlara sahip olan Macrocenter kasiyer, depo sorumlusu, kargo sorumlusu, güvenlik gibi çeşitli pozisyonlara sahiptir.

Macrocenter güvenlik alımı başvurusu için Macrocenter iş başvurusu başlığını okuyabilirsiniz. Zamanında verilen molalar, insancıl çalışma saatleri ve şartları, zamanında yapılan ödemeler sayesinde hep güler yüzlü olan bir çalışan kadrosuna sahiptir.

Macrocenter İş İlanları

Macrocenter iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünleri ile tanınan Macrocenter iş ilanları ve Macrocenter iş ilanı ile ilgili detayları sizlere Macrocenter firmasının kendisinden aktaracağız.

Yazının devamında ayrıca Macrocenter iş başvurusu yapma yöntemlerini de görebilirsiniz. Kendisinden genellikle olumlu bir şekilde bahsedildiğini gördüğümüz süpermarket çalışanlarına da en az müşterileri kadar önem verdiğini iddia etmektedir.

Açık Pozisyonlar

  • Mağaza Personeli
  • Meyve Sebze Tezgahtarı
  • Şarküteri Elemanı
  • Taze Gıda Personeli
  • Mağaza Yönetici Adayı
  • Satış Elemanı
  • Kasap Elemanı

İş Açıklaması

İstanbul ili Gebze ilçesinde açılacak olan Makrocenter Mağazamızda görevlendirilmek üzere;

Full Time Mağaza Personeli olarak görev yapacak kişiler;
– Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
– Mal Kabul Görevlileri’ne destek vermekten,
– Ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamaktan,
– Müşteri ilişkilerine destek vermekten,
– Mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten sorumlu olacaklardır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • En az lise öğrencisi/mezunu,
  • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
  • 24 saat açık olan mağazalarımızda 3 vardiya olarak çalışabilecek

çalışma arkadaşları arıyoruz.

Macrocenter İş Başvurusu Formu

Macrocenter iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Macrocenter iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Macrocenter iş başvuru formu web sitesindeki “Hakkımızda” kısmından “İş Başvurusu”na tıklayarak Migros Ticaret A.Ş. iş alımları sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Macrocenter İnsan Kaynakları aynı zamanda Migros Ticaret Anonim Şirketi’ne bağlıdır. Bu sebeple Macrocenter engelli personel alımı ve iş alımları için Migros’a başvurmanız gerekmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir