Uyum Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Uyum Market Personel Alımı Yapacak

Uyum Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Uyum Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Uyum Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Firma Hakkında

Kuruluşu eski zamanlara kadar dayanan Uyum Market geçtiğimiz aylarda personel alımı yapacağını kamuoyuna duyurdu. İşçi alımı ve eleman alımı da yapacak olan Uyum Market’in, Makro Market A.Ş. tarafından satın alındığı haberi tarafımızca elde edilmiş olup bunun yeni bir çalışan alımına sebep olacağını düşünüyoruz.

Müşterilerine gıda, beslenme, manav, kasap ve teknolojik ürün hizmeti sunan Uyum Market devredilmesinden itibaren yeni personel alacağını duyurdu.

Belli bir geliri geçen tüm firmalarda engelli personel alımı zorunlu olduğundan ötürü bu firmada da yani Uyum Market, yeni ismi ile Makro Market A.Ş. firmasında da engelli çalışan alımı bulunmaktadır.

Başvuru yapmak için tek yapmanız gereken İnsan Kaynakları bölümüne telefon, e-posta, mektup, faks veya çevrimiçi bir şekilde başvuru yapmak olacaktır.

Uyum Market İş İlanları

Bu habere ulaşan iş arayan kişiler firmayı arasa bile tam bir dönüş sağlayamadı. Uyum Market firması artık Makro Market A.Ş. firmasına ait olduğundan dolayı iş ilanı ve iş ilanları başvurularını üst kuruluştan yapmanız önerilmektedir.

Kasap, manav, kasiyer, depo sorumlusu ve güvenlik alımı gibi pozisyonları açık olan Uyum Market’e iş başvurusu yapmak için yazının devamına bakınız.

Açık Pozisyonlar

  • Mağaza Personeli
  • Reyon Görevlisi
  • Muhasebe Personeli
  • Depo Personeli
  • (Engelli) Mağaza Elemanı
  • Reyon Elemanı
  • Satın Alma Asistanı

Uyum Market İş Başvurusu Formu

Uyum Market iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Uyum Market iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*