KPMG Personel Alımı ve İş İlanları 2023

KPMG ‘de çalışmak isteyen adaylara müjde. KPMG bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve KPMG personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

kpmg personel alımı

KPMG’de Çalışmak

KPMG’deki insanlara burada çalışmaktan neden keyif aldıklarını sorun; muhtemelen her seferinde farklı bir yanıt alacaksınız. Bunun nedeni, KPMG’nin gerçek anlamda farklı global bir kuruluş olması ve insanların tüm benliklerini işe adamalarında onlara cesaret veriyor olmamızdır. Çünkü bizler, farklılığımızla daha iyi ve dinamik düşünürler haline geliyoruz.

Bunun yanı sıra, tutarlılık beklentilerini de karşılıyoruz: KPMG kariyer olanakları heyecan verici, mücadeleci ve layıkıyla ödüllendirilen iş olanaklarıdır. Dünyanın bazı en büyük kuruluşlarıyla  (Fortune 500 kuruluşlarının %70’i KPMG üye firmalarını kullanmaktadır) ve bir araya geleceğiniz ve kendilerinden pek çok şey öğrenme imkânına sahip olacağınız en iyi profesyonellerle çalışacaksınız.

Yeni Mezun İşe Alım Süreci: Yeni mezun işe alım sürecimiz her yıl Mart ayı başında, asistan ilanlarımızın KPMG Türkiye kariyer sayfaları ve Kariyer.net’te yayınlanması ile başlar. Aynı zamanda katıldığımız tüm üniversite aktivitelerinde de işe alım sürecimizin başladığı duyurulur. Üniversite etkinliklerine Denetim, Vergi, Danışmanlık ve İnsan Kaynakları bölümlerimizden üst düzey çalışanlarımızla katılırız. Bu etkinliklerdeki amacımız, KPMG’yi tanıtmak ve başarılı öğrencileri KPMG ailesine katmaktır.

Stajyer İşe Alım Süreci: Stajyer işe alım sürecimiz her yıl Ağustos ayı başında, ilanımızın KPMG Türkiye kariyer sayfaları ve Kariyer.net’te yayınlanması ile başlar.

Stajyer ilanımızda belirtilen kriterlere uyan adaylarımız sürecin ilk basamağı olan video mülakata davet edilir. Video mülakat aşamasında başarılı olan tüm adaylarımız İngilizce sınavımıza girer. Sınavı başarıyla tamamlayan adaylarımız bölüm müdürlerinden biriyle görüşmek üzere mülakata davet edilir. Son olarak Müdür mülakatında da başarılı olan tüm adaylarımıza iş teklifi yapılır ve KPMG’li olmayı kabul edenler, Kasım ayının ilk haftası Denetim ve Vergi Stajyeri olarak çalışmaya başlar.

KPMG İş İlanları

KPMG iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sosyal Güvenlik Uzmanı / Kıdemli Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Corporate Tax Compliance Senior – İzmir İzmir
3 RPA Developer İstanbul(Avr.)
4 Insurance Advisory Senior Consultant İstanbul(Avr.)
5 Audit Quality Team / Senior İstanbul(Avr.)
6 M&A Tax Experienced Assistants & Seniors İstanbul(Avr.)
7 Bordro Uzmanı İstanbul(Avr.)
8 Transfer Pricing Senior İstanbul (Tümü)
9 Accounting & Tax Outsourcing Specialist İstanbul(Avr.)
10 Audit Senior-İzmir İzmir
11 Audit Manager-Ankara Ankara
12 Audit Manager İstanbul(Avr.)
13 Audit Senior – Ankara İstanbul(Avr.)
14 New Graduate IT Advisory Analyst İstanbul(Avr.)
15 New Graduate / People & Change Advisory Analyst İstanbul(Avr.)
16 Veri Analiz Uzmanı İstanbul(Avr.)
17 Corporate Tax Compliance Senior İstanbul (Tümü)
18 Budget & Reporting Specialist İstanbul (Tümü)
19 Purchasing Specialist İstanbul(Avr.)
20 HR Business Partner İstanbul(Avr.)
21 Merkezi Denetim Stajyeri İstanbul(Avr.)
22 Legal Affairs & Compliance Manager İstanbul(Avr.)
23 Eğitim Uzmanı İstanbul(Avr.)
24 New Graduate/ IT Audit Assistant İstanbul (Tümü)
25 Long Term Audit Trainee İstanbul (Tümü) +2 il daha

KPMG İş Başvurusu Formu

KPMG iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda KPMG iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*