Konya Koski Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

KOSKİ,1989 yılında kurulmuş Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün genel ve yaygın ismidir. Uzun süredir Konya halkına hizmet vermekte olan bu kuruluş, pek çok iş alanını bünyesinde barındırmaktadır. Su ve kanalizasyon işleri alanında profesyonel çalışmaları ile öne çıkan kuruluş, çok uzun zamandır hizmetlerine devam etmekte ve çevre halkının yararına olan çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Koski personel alımı

Koski İş İlanları

Türkiye’de en eski su ve kanalizasyon idare merkezlerinden bir tanesi olan KOSKİ, günümüzde her kesimden pek çok bireyin işletme bünyesinde çalışmak istediği kurumların da başında gelmektedir. Bünyesinde çok fazla sayıda çalışanlahizmetlerine devam etmekte olan firmanın, bazı iş bölgeleri için temel istihdam açıkları bulunmakta ve envaiçeşit iş alanlarına çeşitli takviyeler yapmayı arzuetmektedir.

fatgpt

Mevzu bahis işletmenin web sitesinde yer alan açık iş ve pozisyonlar bölümü ile bu alandaki ilanlara göz atabilir veya çeşitli web siteleri vasıtasıyla bahsedilen pozisyonun gerektirdiği nitelikler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir. Bunlara ek olarak: firmanın web sitesi üzerinden işletme çalışanları ile doğrudan iletişime geçilebilir ve bu şekilde iş alım hizmetleri konusunda direkt bilgi edinilebilir.

Nasıl Başvurulur?

Bu alanda işbaşvurusu yapmak isteyen bireylerin öncelik olarakKOSKİ resmi web sitesini düzenli olarak takip etmeleri gerekmektedir. Bunun ardından çeşitli eleman alım ve elaman arama internet web sitelerine göz atabilir ve firma ismini aratarak işletme bünyesindeki açık olan iş pozisyonlara göz atabilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlikçi: Kurumun temizliğini ve hijyenini sağlamada oldukça önemli olan bu meslek çalışanları, çeşitli iş alanlarının ve çalışma ofislerinin temizlenmesinde görev almaktadır.
  • Veznedar: Kurum içerisinde yer alan veznelerde görev yapan bu unvan sahibi bireyler, güniçerisinde kuruma gelen insanları bilgilendirmek ve işlerini yoluna koymak için çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir.
  • Güvenlik Görevlisi: İşletmenin güvenliği hususunda birinci dereceden hizmet sağlayan bu personeller, her türlü güvenlik önlemini almakla ve bunları doğru bir biçimde uygulamakla yükümlüdür.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Konya.

fatgpt

5 Comments

  1. Halk egtm usta öğretmendim komeklerdede çalıştım bu yıl görev alamadım kurslar kapatıldı koskide sekreter halkla ilişkiler görevi yapabilirim inslh dönüş yaparsınız

  2. İyi gunler ben konyada ikametgah etmekteyim van depreminde ogretmen kardesimi kaybettim ama uc aylik bir calismisligi oldugu icin sehit mertebesinde olmuyor diyorlar ben aileme bakmakla yukumluyum nereye basvurduysam sonuc alamdim ise cok ihtiyacim var ilginiz icin tesekkurler 05433890357

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*