Iveco Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Iveco firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Iveco personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Iveco iş ilanları mevcuttur.

Ülkemizde ticari araç üreticisi firması olan Iveco’nun özellikle her geçen büyüme gösteren bir şirket olması beraberinde yeni taleplerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Türkiye üzerinde 33 adet satış noktası bulunan ve 53 nokta üzerinde de müşterilerine hizmet veren Iveco ülkemizde en çok satış yapan firmalar arasında 4. Sırada yer almaktadır.

Iveco Personel Alımı Yapacak

Otomotiv sektöründe çalışmak isteyen kişilere en uygun iş imkanlarını sunan Iveco firmasının özellikle son zamanlarda açılacak olan mağazalarında ve fabrikalarında çalıştırmak üzere çok sayıda personel alımı yapacağını açıklaması firmaya olan başvuruların artmasına neden oldu. Iveco personel alımı hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Iveco İş İlanları

2001 yılında faaliyetlerine başlayan ve o günden beri bünyesinde çok sayıda personel çalıştıran firmanın özellikle otomotiv mühendisliği bölümünden mezun olan ve bu alanda deneyimi olan personellere çok fazla ihtiyacı bulunmaktadır.

Aynı zamanda Iveco işçi alımlarında kalite mühendisi, satış müdürü, yurt dışı operasyon müdür gibi pozisyonlara uygun olan kişilere de iş fırsatını sunduğunu belirtmek istiyoruz.

Iveco Çalışma Şartları ve Maaşları

Çalışma saatleri olarak ise Iveco firmasının sabah 08.30 ile akşam 17.30 saatleri arasında çalışma mesaisi bulunmaktadır. İşlerin yoğun olduğu dönemlerde personellerin mesaiye kalması durumunda ekstra olarak mesai ücreti ödemesi de yapan firmada çalışacağınız pozisyonlara göre farklılık bulunmaktadır.

Bu yüzden de Iveco personel müdürü ile yağacağını iş görüşmesi sırasında sizlerde size en uygun olan maaşı alarak firma üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Iveco İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Iveco insan kaynakları sayfasına giriş yaparak burada sizlere özel olarak hazırlanan Iveco iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sizlerde istediği bilgilere göre en uygun olan pozisyon için arama yapacak olan firma ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*