Kibaroğlu Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İzmir’de hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Kibaroğlu Market geniş hizmet ağı ile 32 şubesi ile hizmet vermektedir. 22 yıldır uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermektedir. Başta gıda olmak çeşitli temel ihtiyaçların yanında züccaciye, kozmetik, elektronik ve kırtasiye kategorileri de yer almaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hizmet yelpazesine eklediği yeni kategoriler ile de dikkat çekmektedir.Kurulduğu ilk zamanlardan itibaren her zaman müşteri memnuniyetine çok önem verilmiştir.

Gelişen teknoloji çok yakından takip edilerek yaptıkları yatırımlar ile de sektörünün önde gelen marketleri arasındadır. 

Kibaroğlu Market İş İlanları

Kibaroğlu Market, alışveriş sektörüne yön veren vizyonu ile her geçen gün ile birlikte şube sayısını da arttırmaya devam etmektedir. Sık sık yeni personeller katarak İzmirlilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Hem tam zamanlı hem de part-time olarak çalışma imkanı da sunmaktadır. Kibaroğlu Market’in yayınladığı iş ilanları da çok sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Kibaroğlu Market’in iş ilanına başvurmak için marketin resmi sitesini ziyaret etmelisiniz. Firmanın resmi sitesine girerek karşınıza gelen sayfada yer alan formu doldurarak başvurabilirsiniz. Departman sekmesinde yer alan birimleri seçerek başvurunuzu tamamlayabilir ve kaydet sekmenize basarak tamamlayabilirsiniz. Sadece aktif iş ilanı döneminde değil istediğiniz her zaman başvurabilirsiniz. 

Makale Yazarak Para KazanmakÇalışılabilecek Pozisyonlar

  • Kasiyer: Müşterilerin gerçekleştirdiği alışveriş sonucunda ödemeleri alma ve iade işlemlerini yapan kişilerdir. Ayrıca kasa açma ve kapama gibi sorumlulukları da bulunmaktadır.
  • Reyon: Market içerisinde yer alan çeşitli reyonlardaki malzemelerin hem bakımından hem de satışından sorumlu olan kişilerdir. 
  • Manav: Sebze ile meyvelerin satışından ve kontrollerinden sorumlu kişidir. 
  • Kasap: Markette satılan et ve et ürünlerinin hazırlanması, müşterilerin isteklerine göre çeşitli siparişlerin hazırlanması ve bozulmadan sağlık standartlarına uygun bir şekilde satılmasından sorumlu olan kişidir. 
  • Şarküteri: Süt ve süt ürünlerinin satışı ve ürünlerin bozulup bozulmadığını takip eden kişilerdir. 
  • Müdür ve Müdür Yardımcısı: Marketin yönetimi, ilgili sorunların çözümü, stok takibi, günlük ve aylık karı takip eden yönetim biriminde çalışan kişilerdir. 
  • Muhasebe-İnsan Kaynakları: Finansal kayıtlarını tutan ve çalışanları takip eden, özlülük işlemlerini yapan ve yeni personel alımından sorumlu olan kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:  Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*