Espri Outlet Personel Alımı ve İş İlanları 2024

espri-outlet-personel-alımı

Espri Outlet personel alımı yapacak!

Espri Outlet iş başvurusu yaparak sizde Espri Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. Espri Outlet eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Espri Outlet personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Espri Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Espri Outlet Center, Esenler halkı için, her yaştan tüketicinin tüm ihtiyaçlarına alternatifli bulabileceği, zamanı eğlenceli geçirebileceği, sosyal aktivitelere katılabileceği, teknoloji ve moda trendlerini yakından takip edebileceği bir alışveriş ve yaşam merkezi olacak.

Espri Outlet de bir çok avm bulunmaktadır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*