Takı Evi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Aktif Pazarlama Ticaret-Gamze Demir adıyla 2008 yılı içerisinde kurulan firma, 2010 senesinde Takı Evi adını almıştır. Bijuteri ve aksesuar alanında verdiği hizmetlerine devam etmektedir. Bu süreçte personel ihtiyaçlarını alımlarla karşılar.

Takı Evi İş İlanları

Takı Evi iş ilanları, yılın farklı dönemlerinde kurumun ihtiyacına göre belirlenir. Her ilan başvuru için kapanma tarihine sahiptir ve bu gelince güncelleme olmazsa duyuru kapanır. Dolayısıyla adaylar, her gün inceleme yaparak fırsatları kaçırmamalıdır.

Takı evi bu kapsamda ilanları Kariyer.net, LinkedIn, SecretCV.com, Yenibiris.com gibi kariyer sitelerine verebilir. Zira bu sayfalar birçok kişi tarafından, iş ilanlarına yönelik olarak kullanılır. Firmanın ilerleyen tarihlerde buralarda ilan verebileceği unutulmamalı, her gün inceleme yapılmalıdır. Aksi durumda potansiyel bir pozisyon kaçırılabilir.

Nasıl Başvurulur?

Takı Evi kariyer sayfalarından iş ilanı açtığında, adayların başvuru imkânı bulunur. Burada üye olmayan adaylar, başvurmak için şu maddeleri takip etmelidir;

  1. İlgili kariyer sitesinde hesap açılır. Başvuru üyelik olmadan yapılamaz.
  2. Başvuru esnasında özgeçmiş gönderilir. Bu nedenle adaylar ardından CV hazırlar.
  3. İlan açılarak hangi pozisyona alım yapıldığı, niteliklerin ne olduğu incelenir.
  4. Başvuru gerçekleştirilir.

Ancak Takı Evi tarafından açılan ilan açılan sitede üyeliğiniz varsa başvuru için yapmanız gerekenler farklıdır. Burada şu maddeler takip edilir;

  1. Kullanıcı adı ve şifreyle hesaba giriş yapılır.
  2. Başvuru öncesinde özgeçmişin ne kadar güncel olduğuna bakılır. Zira eski bir hesabın bilgileri eski olabilir ve bu durumda istenen sonuç alınmayabilir.
  3. Takı Evi’nin açtığı ilan incelenir. Eğer pozisyon ve nitelikler size uyuyorsa, başvuru yapılır.

Bu işlemler ardından herhangi bir şey yapmadan beklemeniz yeterlidir. Takı Evi yapılan başvuruları inceleyerek, uyumlu gördüğü adaylar ile irtibat kurar. Ardından da mülakat/sözlü sınav için gerekli bilgileri verir. 

Bu esnada kurum hakkında daha bilgi olmak size bir avantaj kazandırabilir. Dolayısıyla resmi sitesine girerek hangi ürünleri sunduğu, hakkımızda sayfası, adresi ve diğer bilgileri incelenmelidir. Böylece size yöneltilen sorulara da daha iyi cevaplar verilebilir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*