Gürbağ A.Ş. Personel Alımı ve İş İlanları 2022

gurbag-a-s-personel-alimi

Gürbağ A.Ş. personel alımı yapacak!

Gürbağ A.Ş. iş başvurusu yaparak sizde Gürbağ A.Ş.’ın gücünden güç alabilirsiniz. Gürbağ A.Ş. personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Gürbağ A.Ş. eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Gürbağ A.Ş. insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Üretimdeki hedefimiz müşterilerimiz için en sağlam, en ekonomik, en güvenli ve en kısa sürede inşa edilecek yapılar üretmektir. Çevreye saygılı, çevre bilinci gelişmiş, küresel kaynakları koruyan, yasalar ve yönetmeliklere uygun çalışan ve bunları mevcut sistemlerine entegre etmiş bir kuruluş olarak üretimimizde en uygun malzeme ve tekniklerin uygulanması temel prensibimizdir. Kalitesizi kullanmama, kalitesizi üretmeme, kalitesizi sevk etmeme prensibi, GÜRBAĞ’ın değişmeyen ilkesidir. Başarımızın temelini, bütün çalışma arkadaşlarımızın daha fazla sorumluluk üstlenmesi ve etkin katılımını sağlamak oluşturmaktadır. Kalitemizi sürekli iyileştirmek hepimizin öz sorumluluğudur.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK OFİS MÜHENDİSİ Ankara Gürbağ A.Ş.
PLANLAMA VE MALİYET KONTROL MÜHENDİSİ Ankara Gürbağ A.Ş.
İnsan Kaynakları Elemanı Ankara Gürbağ A.Ş.
TEKNİK OFİS ŞEFİ Ankara Gürbağ A.Ş.
Şantiye Şefi Ankara Gürbağ A.Ş.
Kaba İşler Şefi Ankara Gürbağ A.Ş.
Ambar Sorumlusu Ankara Gürbağ A.Ş.
Şantiye Tesisat Formeni Ankara Gürbağ A.Ş.
Şantiye Elektrik Formeni Ankara Gürbağ A.Ş.
Saha Ölçüm Şefi Ankara Gürbağ A.Ş.
Saha Formeni Ankara Gürbağ A.Ş.
Kalite Kontrol Teknikeri/Teknisyeni Irak Gürbağ A.Ş.
Saha Mühendisi Ankara Gürbağ A.Ş.
Makine İkmal ve Bakım Sorumlusu Irak Gürbağ A.Ş.

Başvuru için tıklayınız.

1 Comment

  1. kariyerimde en iyi sevyeye ulaşmak ve mesleğimi en iyi şekilde uyğulamak ŞANTİYE. yemekleri, Çorbalar, Izgara yapımanda deneyime sahibim . Alanımda calıştığı çoğu firmalarda aşçı başı ve yönetici olarak iş yapmış bulunmaktayım yurtdışın da sadece ARAP ülkelerinde calıştım.. YAPANCI DİL ARAPÇA IRAK LİBYA VE TUNUS TA İNŞAAT ŞİRKETLERİNDE calıştım….0539 812 70 90

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*