İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kaynak Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kaynak Holding Alımı Yapacak

Kaynak Holding’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kaynak Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kaynak Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kaynak Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmadan oluşan Kaynak Holding rekabet gücü ve sektör başarısını ‘insan’ faktörüne verdiği öneme dayandırmaktadır.

Holding vizyon ve stratejik amaçlarını kurum kültürüne sahip nitelikli bireylerden oluşan çalışan profili sayesinde gerçekleştirdiğine inanan kurumumuz; çalışanların oryantasyonu, mesleki gelişimi ve motivasyonu için tüm İK fonksiyonlarını etkin bir şekilde gerçekleştirmekte ve yönetmektedir.

İnsan merkezli olarak tüm İK süreç ve uygulamalarımızı günün şartlarına göre güncellemek, değer üretecek şekilde sürekli gelişmesini sağlamak temel politikamızdır.

Bu doğrultuda kurum kültürüne sahip nitelikli işgücünün ilk tercihi olmayı; çalışanlarımıza değer üretebilecekleri huzurlu bir iş ortamı sağlayarak sürekli gelişim ve yeni kariyer olanakları sunmayı; başarılı, nitelikli, özgüven sahibi ve lider kadrolardan oluşan bu yapılanmayı istikrarlı ve sürekli hale getirmeyi amaçlamaktayız.

Kaynak Holding İş İlanları

Kaynak Holding’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Müdürü Alımı

Şirketin tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanması, Şirket vizyonuna, stratejilerine uygun insan kaynakları çözümleri üretilmesi, Şirket personel verimlilik düzeyinin takip edilmesi.

  • En az Lisans, Tercihen Yüksek Lisans Mezunu,
  • İnsan Kaynakları fonksiyonlarının (İK politika ve stratejilerinin belirlenmesi, kariyer planlama, personel seçme ve yerleştirme, eğitim, iş analizleri, performans değerleme sistemlerinin kurulması, ücretlendirme v.b) planlanması ve uygulanması alanında en az 3 yıl yönetici düzeyinde tecrübe sahibi,
  • Sgk Mevzuatı ve İş Kanunu konusunda Bilgili,
  • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek; çatışma çözme yeteneğine sahip,
  • İyi derecede İngilizce Bilen,
  • İkna yeteneği olan, işbirliği ve takım çalışmasına açık; pozitif, detaylara önem veren,
  • Tercihen Holding yöneticilik deneyimi olan, kurum kültürüne uygun

Kaynak Holding İş Başvurusu Formu

Kaynak Holding iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kaynak Holding iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir