Kastamonu Uzunyazı Havalimanı İş İlanları 2022

Kastamonu Uzunyazı Havalimanı İş İlanları

Türkiye içerisinde açılan yeni havalimanları birçok eleman açığına sahiptir. Bu nedenle havalimanı iş ilanları için hangi pozisyonlara başvurabileceğinize bakmalısınız. Güvenlik elemanı açığı olan havalimanlarında güvenlik personeli olarak başvuru yapabilirsiniz.

Kastamonu Uzunyazı Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu yapanlar güvenlik açığı olan havalimanlarına başvuru yapabilirler. Güvenlik elemanı olmak için reşit olmalısınız. En az lise ve dengi okullardan mezun olmanız da önemlidir.

Havalimanı personel alımı esnasında halkla ilişkilerde ne kadar başarılı olduğunuza da bakılacaktır. Kendinize ne kadar özen gösteriyorsanız o kadar başarılı olacağınızı da söyleyebiliriz. Güvenlik elemanlarının uyması gereken kilo ve boy oranları da yönetmelikte açıkça belirtilmiştir.

Kastamonu Uzunyazı Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için iş başvurusu yapacaksanız özel güvenlik eğitimi almış olmanız gerekir. Kamu yasağı almamış olmalı ve adli sicil kaydınız da temiz olmalıdır. Bu belgelerin dışında sağlık raporları da çok önemlidir.

Hava alanı iş başvurusu yaparken sağlık kayıtlarınıza özen gösterilir. Raporlarınızın ve diğer belgelerinizin eksiksiz olması bu nedenle çok mühimdir.

Kastamonu Uzunyazı Havalimanı Personel Alımı

Havalimanı işçi alımı için gereken koşulları devlet memurları kanununda da görebilirsiniz. Özel güvenlik görevlilerinin düzenli periyotlarla sağlık kontrollerinden geçmesi de önem arz etmektedir.

Hava alanı personel alımı için yaptığı duyurularda açacağı kontenjanı ve şartlarla koşulları da yazdığı için her alana dikkat edebilir ve gözden bir şey kaçırmadan başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

 Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*