Karum AVM Ankara Personel Alımı ve İş İlanları 2022

karum_avm-personel-alımı

Karum AVM personel alımı yapacak!

Karum AVM iş başvurusu yaparak sizde Karum AVM ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Karum AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Karum AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Karum AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Karum İş ve Alışveriş Merkezi, 1986 yılında Sheraton Hotels & Towers Projesi ile birlikte Koray – Kavala yatırımcı grubu tarafından projelendirilip, beş yıllık bir inşaat safhasından sonra 1991 yılının Ekim ayında “Ankara’da Yeni Bir Merkez” sloganıyla hizmete açılmıştır.

Kısa bir sürede şehrin çekim merkezi haline gelen Karum, Türkiye’nin ilk iş ve alışveriş merkezlerinden biri olması ile tanınır. Özellikle mimarisi ve peyzajı ile beğenilen Karum şehrin en zarif semti olan Kavaklıdere’de yer alır.

Tasarım: Von Gerkan & Marg and Partners, Mimari grup: Seyaş, Yapımcı firma: Koray Yapı Endüstri A.Ş.

Karum AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*