Tümosan Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Tümosan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Tümosan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tümosan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

tumosan personel alımı

Tümosan’da Çalışmak

TÜMOSAN İnsan Kaynakları
Ürettiği ürünleri ile gerek iç gerekse dış pazarlarda rekabet edebilecek düzeyde işinde katma değer yaratan, TÜMOSAN’ı bugünden yarına taşıyacak girişimci, yenilikçi, dinamik çalışanların oluşturduğu bir topluluktur.

Temel Amacımız
Tümosan’ın faaliyet gösterdiği alanlara ilişkin en etkin insan gücünü çekmek, geliştirmek ve kurum değerlerimizi sahiplenmiş bir çalışan profili oluşturmak ve uyumlu bir çalışma ortamı yaratmak.

Tümosan İş İlanları

Tümosan iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Proje Mühendisi İstanbul(Avr.)
2 Test Mühendisi İstanbul(Avr.)

Tümosan İş Başvurusu Formu

Tümosan iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Tümosan iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*