Kartal Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

İstanbul ilinin Kartal semtinde bulunan Kartal Devlet Hastanesi, kurulduğu günden bu yana her dönemin ihtiyacına uygun bir şekilde cevap vermektedir. İnsan sevgisiyle hareket eden kurum, bu kapsamda hasta ve hasta yakınlarına kaliteli sağlık çözümleri sunmaktadır.

İlk olarak 150 yataklı bir Onkoloji Hastanesi olarak 1974 senesinde kurulan kurum, 1987’ye gelindiğinde devlet hastanesi olarak hizmetlerine devam etmiştir.

1988’de Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi olan kurum, zaman içerisinde birçok yeni binaya sahip olmuştur. Ekim 2019 tarihinden bu yana yeni binasına taşınmıştır.

Kartal Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Kartal Devlet Hastanesi İş İlanları

Kartal Devlet Hastanesi vatandaşlara sağlık sektöründeki her dalda nitelikli hizmetler sunmaktadır. Bunların akamadan ve kalitesinin düşmeden devam edebilmesi adına medikal, destek ve idari kadrolarında çok sayıda personeli bulunmaktadır.

Ancak alanında sürekli yatırım yapan kurum büyümeye devam ettiği için, yeni gereksinimleri de ortaya çıkmaktadır. Kartal Devlet Hastanesi ilanlar vererek ilgilenenlerin başvurmasını sağlamaktadır. Eğer bunları takip etmek ve başvuruda bulunmak istiyorsanız kariyer siteleri yerine resmi kanalları takip etmeniz gerekir.

Zira Kartal Devlet Hastanesi devlete bağlı bir kamu sağlık kuruluşudur. İlanlar İŞKUR, Resmi Gazete gibi bir takım kaynaklardan görülebilir.

Kartal Devlet Hastanesi Personel Alımı

Kartal Devlet Hastanesi yayınladığı ilanları ihtiyacına göre vermektedir. Bu sebeple her yıl farklı dönemlerde duyurulabileceği için sürekli kontrol edilmesi tavsiye edilir. Ancak başvurmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken başka konular da vardır.

Devlet bünyesine yapılan iş alımlarında, kişilerden ÖSYM tarafından yapılmakta olan Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilmektedir. Kartal Devlet Hastanesi de devlete bağlı olduğu için bakıcı, hizmetli gibi bir takım pozisyonları adaylardan söz konusu sınavı gerektirebilir.

Bazı pozisyonlar bunu talep etmeyebilecek olsa da şansa bırakılmaması tavsiye edilir. Bunun dışında da adaylardan bazı genel ve özel nitelikler istenebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*