Karaisalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Adana’nın Karaisalı ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunan Karaisalı Devlet Hastanesi, köklü bir tarihe sahiptir. Her döneminde hasta ve hasta yakınlarına çağdaş sağlık çözümleri sunan kurum, insan sevgisiyle hareket etmektedir.

İlk olarak bir Sağlık Merkezi şeklinde planlanan kurum, 1954 senesinde kurulmuştur. Buna karşılık bölgede ihtiyaçların artması sebebiyle 1994’e gelindiğinde hastane yapılmıştır. Ancak fiziki yapısı bunu karşılamadığı için bir süre sonra yeni hastane yapılması kararı alınmıştır.

Bunun sonucunda 2014 yılında yeni binası tamamlanmış, kurum burada hizmet sunmaya devam etmiştir.

Karaisalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Karaisalı Devlet Hastanesi İş İlanları

Tıp alanında her dalda sağlık hizmetleri sunan Karaisalı Devlet Hastanesi, vatandaşlara daha iyi hizmetler sunabilmek, aksama olmadan sürekliliği sağlamak için geniş bir kadroya sahiptir. Buna karşılık yaptığı yatırımlar nedeniyle sürekli büyümekte, böylece yeni çalışan gereksinimleri de olmaktadır. Bunlar yılın farklı dönemlerinde, farklı pozisyonlara yönelik olabilir.

Karaisalı Devlet Hastanesi devlete bağlı kamu hastaneleri içinde sayıldığı için, ilanların takip edilmesi bazı kişiler tarafından karışık bulunabilmektedir. Zira kariyer sitelerinde yer almamaktadır. Resmi olarak takip edilmesi gerektiği için adayların İŞKUR, Resmi Gazete ve İlan.gov.tr gibi kaynaklardan kontrol edilmesi gerekir.

Karaisalı Devlet Hastanesi Personel Alımı

Karaisalı Devlet Hastanesi her yıl farklı dönemlerde alım yapabileceği için adayların düzenli biçimde kontrol etmesi gerekir. Buna karşılık adayların başvurmadan önce müracaat için istenen nitelikleri de karşılaması gerekir.

Bu bakımdan önce Kamu Personeli Seçme Sınavı aranıp aranmadığı kontrol edilmelidir. Zira devlete bağlı kurumlarda söz konusu sınav sıklıkla görülmektedir. Karaisalı Devlet Hastanesi de bakıcı, hizmetli gibi bazı pozisyonlarda isteyebilir.

Her ne kadar aranmayan duyurular mevcut olsa da, ÖSYM üzerinden sınavın takip edilip girilmesi önerilmektedir. Adayların başvurmadan önce KPSS harici genel ve özel şartları değerlendirmesi gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*