İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kahve Diyarı Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kahve Diyarı Personel Alımı Yapacak

Kahve Diyarı’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Kahve Diyarı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kahve Diyarı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yeni firmaların başında gelen Kahve Diyarı, geçtiğimiz yıllarda açılmış olmasına rağmen bünyesinde birçok eleman çalıştırıyor. Ayrıca insanlara sunduğu lezzetli içecekler ile de müşterilerini memnun etmekte başarılı olan firma, yeni şubelerini açtıkça eleman ihtiyacı duymaya devam ediyor.

Kahve Diyarı eleman alımı yapmak için bu yıl içerisinde yeniden kolları sıvadı. Şirketin çalıştırdığı elemanları ile şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadığı da ne kadar düzenli ve saygılı bir şirket olduğunu ortaya koyuyor. Siz de bu şirkete başvuruda bulunabilir ve yeni bir iş sahibi olabilirsiniz.

Kahve Diyarı Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

“Bir çok yeni ürün ve yeni hizmet anlayışı ile sektöründe “ilk”lere imza atmaya hazırlanan Kahve Diyarı Yönetimi, Türkiye basketbol sporuna destek vermek ve takım ruhunun önemini vurgulamak amacıyla TBL ile Ana Sponsorluk anlaşması imzalamıştır. “Türkiye’nin dört bir yanında bulunan şubelerimizle her damak zevkine uygun yepyeni bir menü ile hizmet veren Kahve Diyarı markası iki büyük şirket grubunun tecrübesini arkasına alarak ilerliyor.Her geçen gün, alt yapımız dünya çapında hizmet verebilecek kapasiteye erişiyor.Herşey müşterilerimizin memuniyeti için…

Kahve Diyarı İş İlanları

Kahve Diyarı iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  • Garson
  • Barista
  • Servis Personeli
  • Mağaza Sorumlusu

Kahve Diyarı İş Başvurusu Formu

Kahve Diyarı iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kahve Diyarı iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir