Kahve Diyarı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

2005 yılında kurulmasına rağmen oldukça hızlı bir şekilde büyüyüp popülerlik kazanan Kahve Diyarı haftanın her günü ve günün her saati hizmet sağlamaktadır. Son bilgilerle birlikte 48 ilde toplamda 120’den fazla şube sayısına ulaşıldığı bilinmektedir. Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile yola çıkan Kahve Diyarı, 50’den fazla kahve çeşitliliği ile oldukça geniş bir repertuar sunmaktadır.

Son yıllarda yurtdışı çalışmaları da gündemine alan markanın, şu sıralar Avrupa’da 5 şubesi hizmet vermektedir. Yıllık cirosu 70 milyon TL bandına ulaşan Kahve Diyarı, yaklaşık olarak 2 bin 500 kişiye istihdam sağlamaktadır. Yakın zamanda Uzak Doğu pazarına da açılmaya çalışan Kahve Diyarı’nın kısa bir süre içerisinde Çin Pazarı’nda kendisine yer bulma ilkesi mevcuttur. Bu gibi hedeflerle birlikte markanın cirosu ve istihdam sayısı da oldukça artmış olacaktır.

Kahve Diyarı İş İlanları

Personel alımında farklı pozisyonlar için, farklı taleplerde bulunan markanın tercihen kişilerden enerjik bir yapıda olması istenmektedir. Müşteri ve diğer çalışanlar ile sosyal iletişiminin kuvvetli olması ve bu bağlamda iş yerinde olası sorunlarda çözümcül olması beklenmektedir. Son yıllarda artan popülaritesi ile birlikte sürekli yeni bir şube açma eğiliminde olan Kahve Diyarı’nın personel ihtiyacı da her zaman bulunmaktadır.

Çalışanları için gerekli sağlık sigortası işlemleri yapılır ve pozisyona-çalışma süresi üzerinden maaş dengesi içerisinde belli bir miktarda anlaşmaya gidilir. Çalışma saatleri haftanın her günü 08:30-00:00 aralığında olmakla birlikte çalışanların çalışma süresi diğer birçok şirket ve markaya göre daha uzun saatler olabilmektedir. Markanın çalışanları için kahvaltı ve öğle yemeği menüsü sunması da çalışanlar tarafından oldukça güzel karşılanmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Kahve Diyarı’na başvuruda bulunmak için web sitesinin insan kaynakları bölümünü incelemek gerekmektedir. Burada bulunan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

  1. https://www.kahvediyari.com.tr/ Adresinden Kahve Diyarı web sitesine girin.
  2. Sağ üstte bulunan “İnsan Kaynakları” butonuna tıklayın.
  3. Açılan sayfadaki formu doldurun. CV kısmına CV dosyanızı yükleyin.
  4. Çalışmak istediğiniz şubeyi yazın. Not kısmına ise bu işe neden uygun olduğunu belirten bir yazı yazınız ve formu gönderiniz.

Bu şekilde Kahve Diyarı’na başvuruda bulunmuş olacaksınız. Eğer uygun görülürse sizinle iletişime geçilecektir.

Kahve Diyarı Açık Pozisyonlar

Şu anda Kahve Diyarı’nda bir açık pozisyon görülmemektedir. Sitemizi veya Kahve Diyarı insan kaynaklarını takip ederek açılan pozisyonlardan haberdar olabilirsiniz.

Kahve Diyarı’nda Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Kasiyer: Müşterinin kasa ile ilgili tüm işlemlerini ve kasa açılış-kapanışlarını yapmaktan sorumludur.
  • Garson: Lokantada yemek yiyenlere hizmet etmekten ve mutfak ile müşteriler arasındaki ilişkiyi sağlamaktan sorumludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*