Assan Hanil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

assan-hanil

Assan Hanil personel alımı yapacak!

Assan Hanil iş başvurusu yaparak sizde Assan Hanil’ın gücünden güç alabilirsiniz. Assan Hanil personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Assan Hanil eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Assan Hanil insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İK yaklaşımlarımızdan birisi olan “Görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kaliteli insan gücünü şirketimize kazandırmak” felsefesi ile hareket ederiz.

Şirketimize, yetkin, kendini geliştiren, yaratıcı, katılımcı, özgüvenli insan gücünü kazandırmak amacı ile internet sitemizden aldığımız başvurular, kullandığımız online insan kaynakları sitelerinden bize ulaşan özgeçmişler ve kendi veribankamızı kullanarak nitelikli aday havuzumuzu oluşturur ve güncelleriz.

İşe alma ve yerleştirme sürecimiz, kapasite artışına gidilmesi, yeni bir proje başlaması ve pozisyon açığının meydana gelmesi durumlarında harekete geçer.

Şirketimizde, pozisyon bazlı olarak oluşturulan görev tanımı, yetkinlik, bilgi, beceri ve deneyim ile işe alma ve yerleştirme sürecinde aranılan kriterler tanımlanmıştır.

İnsan Kaynakları tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakat sonraında olumlu bulunan adaylar bölüm yöneticileri ile görüştürülür. Bu aşamada başarılı olan adaylar kişilik envanteri uygulaması ve yabancı dil sınavına tabi tutulurlar. Bu süreçlerin sonunda uygun bulunan adaylara teklifimizi yaparız.

Açık pozisyonlar

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*