CMS Jant Personel Alımı ve İş İlanları 2022

CMS Jant’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. CMS Jant bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve CMS Jant personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

CMS Jant Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Şirket kültürümüze uyumlu, enerjik, takım çalışmasına inanan, alanında yetkin ve yüksek potansiyelli insan kaynağını bünyemize kazandırmak, Sunduğumuz; sürekli gelişim odaklı eğitim uygulamaları ve rekabetçi gelişim olanakları ile çalışanlarımızın hem beceri hem de teknik bilgi kazanmalarını sağlamak, Uyguladığımız performans yönetimi ile çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini takip eden, yüksek verimliliğe ulaşmaları yolunda onları ekip olmaya teşvik eden ve onlara değer veren, adil yaklaşımımız ile tercih edilen şeffaf bir iş ortamı yaratmak öncelikli hedeflerimizdir.

Bu şekilde takımın parçası olarak gördüğümüz her çalışanımızın katkısını önemsiyor ve elde edilen başarıyı paylaşıyoruz.

CMS Jant İş İlanları

CMS Jant iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  • Dökümhane Mühendisi: Üretim sürecini istenilen kalite ve müşteri terminlerine uyumlu bir şekilde gerçekleştirmek, Sorumluluk alanında iyileştirme ve Kaizen çalışmalarını ekiple birlikte yürütmek, Kendine bağlı ekibin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek, planlamak ve eğitimlerini vermek, İSG kültürünü kendi sorumluluk sahası ve fabrika sınırlarında yükseltmek, Müşteri şikayetlerinin analiz ve incelemelerini yapmak, aksiyonları belirleyerek, iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirmek, Mevcut proses verimliliğini ve ürün kalitesini artırıcı projeler geliştirmek, Üretim planında sapma yapan modelleri analiz ederek, proses çalışmalarını planlamak ve gerçekleştirmek, Proseslerde standartlaştırma çalışmalarına liderlik etmek, 5S-Kaizen çalışmalarını yürütmek.
  • Satınalma Uzmanı: Veri / maliyet analizi yaparak satınalma süreçlerinin verimli şekilde ilerlemesini sağlamak, Alternatif tedarikçi, malzeme araştırması ve devreye alma çalışmalarını gerçekleştirmek, Tedarikçi performans takibi, değerlendirmesi, geliştirilmesi çalışmalarını yürütmek, Bölüm verimlilik hedefleri doğrultusunda maliyet iyileştirme çalışmalarını yürütmek.
  • Döküm Operatörü: Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa’nın en büyüklerinden olan Grubumuzun Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir’deki fabrikalarında Dökümhane bölümünde değerlendirilmek üzere, aşağıda yer alan özelliklerde “Döküm Operatörleri” aramaktayız. En az ortaokul ( üretim tecrübesi olan), Tercihen Lise ve Meslek Liselerinin Döküm, Metalurji, Metal İşleri, Makina bölümlerinden mezun ya da ilgili konularda kalfalık / çıraklık belgesine sahip, Tercihen üretim sektöründe belirtilen bölümlerde en az 1 yıl deneyimli, Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende çalışabilecek, Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
  • Boya Operatörü: Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa’nın en büyüklerinden olan Grubumuzun Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir’deki fabrikalarında Boyahane bölümlerinde değerlendirilmek üzere, aşağıda yer alan özelliklerde “Boya Operatörleri” aramaktayız. En az ortaokul (üretim tecrübesi olan), Terchen Lise ve Meslek Liselerinin Boya Teknolojisi, Kimya bölümlerinden mezun ya da ilgili konularda kalfalık / çıraklık belgesine sahip, Tercihen üretim sektöründe belirtilen bölümlerde en az 1 yıl deneyimli, Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende çalışabilecek, Öğrenmeye istekli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Müşteri Kalite Mühendisi İzmir
2 Kalite Mühendisi İzmir
3 Planlama Şefi İzmir
4 Boya Operatörü İzmir
5 İç Denetçi İzmir
6 Planlama Uzmanı İzmir
7 Sipariş Yönetim Uzmanı (Almanca) İzmir
8 Endüstri Mühendisliği Uzmanı İzmir
9 Network ve Güvenlik Uzmanı İzmir
10 Mekanik Bakım Teknisyeni İzmir
11 Elektrik Bakım Teknisyeni İzmir
12 SAP Yazılım Geliştirme Uzmanı İzmir
13 IT Süreç Geliştirme Uzmanı İzmir

CMS Jant İş Başvurusu Formu

CMS iş başvuru formunu doldurmak için firmanın web sitesindeki insan kaynakları bölümünden faydalanabilirsiniz. CMS iş başvurusu yaptıktan sonra gerekli kriterleri sağlamanız durumunda firma tarafından size geri dönüş sağlanacaktır. Eleman alımı ve personel alımı haberlerini kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın.

CMS’li olmak için öncelikle “www.kariyer.net” üzerindeki ilanlarımıza ya da “Genel Başvuru” ilanımıza başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvurular, açık pozisyonlarımızla ilgili ilanlarımızda belirttiğimiz nitelik ve yetkinlikler çerçevesinde adil ve ayrıcalıksız olarak değerlendirilmektedir.

Özgeçmiş bilgilerinizi ayrıca kariyer@cms.com.tr adresine de iletebilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

2 Comments

  1. cms jant bünyesi alttında calışmak benim ve ailemin saglam yere basmak için sizin ailenize katılmak en büyük arzumuzdan birisi eyer sizde uygun görürseniz çalışmak en büyük arzum.e sınıfı ehlit serce pisko belgem ve yetenegim ve enerjimle size hizmet etmek isterim.saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*