Jimer Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan Jimer Hastanesi, 2008 senesinden bu yana kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Günümüze kadar birçok hasta tarafından tercih edilen kurum, ayrıcalıklı sağlık hizmetleri sunmaktadır. Özellikle doğum, kadın ve çocuk hastalıkları konusunda adını duyurmuştur.

Buna karşılık kurum genel cerrahini branşındaki tedavileri, farklı dallarda ameliyatlar da gerçekleştirmektedir. Hasta ve çalışan memnuniyetini üst düzeyde tutan kurum, hizmet kalite standartlarına uygun hizmetler sunmaktadır. Hasta ve hasta yakınlarına 7 / 24 ulaşılabilir, ekonomik, sürekli ve etkin sağlık çözümleri üretmektedir.

Jimer Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Jimer Hastanesi İş İlanları

Jimer Hastanesi modern yapısı ile sürekli genişleyen kurum, büyüyen bir kadroya sahiptir. Her yıl gelişmesine devam eden Jimer Hastanesi, hastaların ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için işe alımlar yapmaktadır.

Özel bir hastane olan Jimer Hastanesi bunları kendi sitesinden yayınlamaktadır. Bunlara erişebilmek için ana sitesine girdikten sonra, üstte sol tarafta bulunan kurumsal sekmesine gelmeniz gerekir. Ardından da açık ilanlar üzerinden, aktif tüm duyurular görülebilir. Bunlar genel başvuru, hemşire, doktor, pratisyen hekim, ebe ve insan kaynakları uzmanı olmak üzere farklı iş alanlarında verilmektedir.

Jimer Hastanesi Personel Alımı

Jimer Hastanesine iş başvuruları kendi sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Bunun için adaylar açık pozisyonlara geldikten sonra başvuru butonunu kullanabilir. Herhangi bir iş ilanının yanındaki butona tıklandığında bir form gelecektir.

Bunu seçtikten sonra sadece karşınıza gelen formu doldurmanız gerekir. İlana başvuruda bulunmadan önce yetkinliklerinize uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyona başvurmanız önerilir. Zira insan kaynakları yetkilileri formu farklı bir pozisyona göre değil, müracaat ettiğiniz mesleğe göre inceleyecektir.

Bununla birlikte genel başvuru yaparsanız, size uygun pozisyon olduğunda irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz. Kurum ilerleyen tarihlerde kariyer siteleri üzerinden de ilan verebileceği için adayların söz konusu platformların da takip etmesi önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*