İstanbul Okan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İstanbul Okan Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Okan Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Okan Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul Okan Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul Okan Üniversitesi İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Porter/Hasta Taşıma Görevlisi İstanbul(Asya)
2 Aferez Hemşiresi İstanbul(Asya)
3 Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya)
4 Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu İstanbul(Asya)
5 Hasta Karşılama Yetkilisi İstanbul(Asya)
6 Uluslararası Pazarlama İş Geliştirme Sorumlusu-Uzm İstanbul(Asya)
7 Patoloji Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Asya)
8 Hemşire İstanbul(Avr.)
9 Eğitim Hemşiresi İstanbul(Asya)
10 CRM Uzmanı İstanbul(Asya)
11 Etkinlik Yöneticisi İstanbul(Asya)
12 İş Geliştirme Uzmanı / Sorumlusu İstanbul(Asya)
13 Servis Hemşiresi İstanbul(Asya)
14 Yurtiçi Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya)
15 İşe Alım, Organizasyonel Gelişim Birim Yöneticisi İstanbul(Asya)
16 Ameliyathane Hemşiresi İstanbul(Asya)
17 Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya)
18 Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya)
19 Yardımcı Sağlık Personeli İstanbul(Asya)
20 Hemşire İstanbul(Asya)
21 Eczane Teknikeri İstanbul(Asya)
22 Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi Uzmanı İstanbul(Avr.)
23 Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı İstanbul(Avr.)
24 Diş Hastanesi Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.)
25 Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya)

İstanbul Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Okan Üniversitesi mevcut ve açılması planlanan bölümlerinin 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 12.06.2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyeliği Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin” ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolarına Öğretim Üyeleri alınacaktır.

Adaylardan İstenen Belgeler

 • Profesör kadrosuna başvuracak adayların; başvuru dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmişi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ve Doçentlik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve varsa yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmiş ve eserlerini içeren 6 (altı) adet CD’yi Rektörlük İnsan Kaynakları Müdürlüğüne iletmeleri gerekmektedir.
 • Doçent / Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların başvuru dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmişi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ve Doçentlik Belgesi (Doçentler için) ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmiş ve eserlerini içeren 4 (dört) adet CD’yi Doçentlerin, Rektörlük İnsan Kaynakları Müdürlüğüne; Doktor Öğretim Üyelerinin, ilgili Dekanlık veya Müdürlüklere iletmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İstanbul Okan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alıyor

Okan Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyeliği Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin” ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Elemanları alınacaktır.

Başvuru Belgeleri

 1.  Başvuru Dilekçesi ve Formu (İstanbul Okan Üniversitesi web sayfasından temin edilecektir. www.okan.edu.tr)
 2.  Özgeçmiş (YÖK Formatında)
 3. Nüfus Cüzdan Fotokopisi
 4.  Öğrenim Belgeleri (Yurtdışında alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gereklidir)
 5.  ALES Belgesi
 6. Yabancı Dil Belgesi (Yükseköğretim Kurumunca eşdeğerliği kabul edilen bir Yabancı dil Sınavından almış oldukları puanı belirten belge)
 7.  Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.
 8. 2 adet fotoğraf

Başvuru Yeri

İstanbul Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü 34959 Akfırat – Tuzla / İSTANBUL adresine şahsen ya da posta yolu ile başvuruda bulunulacaktır. Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Ön değerlendirme ve değerlendirme sonuçları, Üniversitemizin web sitesinde duyurulacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İstanbul Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alıyor

Okan Üniversitesi mevcut ve açılması planlanan bölümlerinin 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 12.06.2018 tarih ve 30449 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyeliği Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin” ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolarına Öğretim Üyeleri alınacaktır.

Adaylardan İstenen Belgeler

 • Profesör kadrosuna başvuracak adayların; başvuru dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmişi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ve Doçentlik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve varsa yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmiş ve eserlerini içeren 6 (altı) adet CD’yi Rektörlük İnsan Kaynakları Müdürlüğüne iletmeleri gerekmektedir.
 • Doçent / Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların başvuru dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmişi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ve Doçentlik Belgesi (Doçentler için) ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmiş ve eserlerini içeren 4 (dört) adet CD’yi Doçentlerin, Rektörlük İnsan Kaynakları Müdürlüğüne; Doktor Öğretim Üyelerinin, ilgili Dekanlık veya Müdürlüklere iletmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*