İstanbul Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İstanbul’un Bahçelievler semtinde bulunan İstanbul Göz Hastanesi özel bir dal hastanesidir. Göz hastalıkları üzerine uzmanlaşmış olan kurum, bu sayede profesyonel çözümler sunmaktadır.

2001 senesinden bu yana aktif olan kurum Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilyurt ve İstanbul’un birçok noktasına kolay bir ulaşım sunmaktadır. İncirli Metrobüs Durağına 500 metre olan kurum, Atatürk Havalimanına 7 kilometredir.

İnsan sevgisiyle hareket eden kurum bu kapsamda ulaşılabilir, güvenli ve ekonomik sağlık çözümleri sunmaktadır. Personelinin de memnuniyeti ve güvenliği için tüm tedbirler alınmaktadır.

İstanbul Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

 

İstanbul Göz Hastanesi İş İlanları

İstanbul Göz Hastanesi göz hastalıkları üzerine profesyonel kadrosu sayesinde kısa sürede verimli sonuçlar teklif etmektedir. Alanında son teknoloji ekipmanlara sahip olan kurum, güncel tanı, teşhis, tedavi ve ameliyat yöntemlerine sahiptir.

Kurulduğu günden bu yana her yıl çok sayıda hasta tarafından tercih edilen kurum, çok sayıda personele sahiptir. Bunlar idari, destek ve medikal gibi kategorilere ayrılmaktadır. Sürekli büyüyen yapısı nedeniyle, yılın farklı dönemlerinde işe alımlar da gerçekleştirmektedir.

Özel hastane olması sebebiyle, iş başvuru için gerekli ilanlar çevrimiçi kariyer platformları üzerinden bulunabilir.

İstanbul Göz Hastanesi Personel Alımı

İstanbul Göz Hastanesine iş başvurusu kariyer sitelerinden yapılabilir. Bunun için ilanları takip etmeniz yeterlidir. Ancak bunun haricinde adayların hastanenin kendi sitesi üzerinden de işlem yapması mümkündür.

Bunun için sağ üstte bize ulaşın sekmesine gelindikten sonra insan kaynakları seçilir. Ardından açılan formda temizlik görevlisi, hemşire, hasta danışmanı ve hasta kayıt kabul görevlisi gibi pozisyonlar arasından seçim yapılır. Ardından da form doldurulur. Açık pozisyonlar başvuru yaptığınız döneme göre farklılık gösterebilir.

İnternet üzerinden ön başvuru böylece tamamlandıktan sonra, adayların insan kaynakları yetkililerinin iletişimini beklemesi gerekir. Eğer başvurduğunuz pozisyona uyum gösteriyorsanız, mülakat çağrısı alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*