İstanbul Cevahir Personel Alımı ve İş İlanları 2022

istanbul-cevahir-avm-alisveris-merkezi-150x150

İstanbul Cevahir personel alımı yapacak!

İstanbul Cevahir iş başvurusu yaparak sizde İstanbul Cevahir’ın gücünden güç alabilirsiniz. İstanbul Cevahir personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İstanbul Cevahir eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İstanbul Cevahir insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde…

İstanbul CevahirAlışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa’nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi İstanbul Cevahir, 6 kata yayılan toplam 200’den fazla mağazasıyla ve 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde vizyon filmleri, leziz tatlar, kapalı temalı oyun parkı alanı Atlantis’te sınırsız eğlence; yeni bir yaşam tarzında bir araya geliyor. İstanbul Cevahir, ziyaretçilerin tüm aile üyeleriyle birlikte yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı hazırlıyor. İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapmanın getirdiği keyifli alışveriş anlayışı, farklı ve ilkleri yaşatan etkinlikleriyle ziyaretçileri için sosyal hayatın içinde vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin metropolü İstanbul’un stratejik bir noktasında bir noktasında bulunmaktadır. İçlerinde Koçtaş, YKM, Debenhams, Teknosa, Tepe Home, Marks&Spencer ve Migros’un da yer aldığı güçlü markalardan oluşan mağaza karmasının yanı sıra organize perakendeciliğinin güçlü ulusal ve uluslar arası markalarının en önemli faaliyet alanlarından biri olarak, yerli ve yabancı ziyaretçilerine yılın 365 günü, 230 mağazaile hizmet vermeye devam ediyor.

Başvuru için tıklayınız.

2 Comments

  1. İş arıyorum hafta sonu okulum var okuldan sonrada gelirim yeterki bana geri dönüş yapın 7 ay esenler tekstilkentte satjyerlik yaptım ve stajımda bitti bayrampaşa-kocatepede oturuyorum 05385876864

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*