İsbak Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı tarafından 1986 yılında kurulmuştur. Ulaşım ile ilgili sıkıntıların çözümlenmesi maksadı ile kurulmuştur. Kendi alanında birçok başarılı AR-GE çalışması yapmış olan kurum İstanbul Trafiğinin zaman içerisinde rahatlamasında oldukça büyük faydası olmuştur.

İsbak iş başvurusu

İSBAK İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde çalışmalarını devam ettirmekte olan kurum vermiş olduğu kapsamlı hizmeti her geçen gün büyütmektedir. Bu çerçevede personel noktasında ihtiyacı bulunmaktadır. Hizmet alanlarında faaliyet göstermek üzere kurum personel ilanı vermekte ve personel ihtiyacını karşılamaktadır. Kurumun aramakta olduğu personel şartları sitesi üzerinden duyurulmakta ve bu çerçevede başvuru yapılmasını istemektedir. Kurumun boş pozisyonları ile ilgili sürekli olarak sitemiz üzerinden de güncel olarak bilgi almak mümkündür.

Nasıl Başvurulur?

İSBAK resmi internet sayfası üzerinden kurumda çalışmak isteyenlerin başvuru yapması mümkün olmaktadır. Kurumun belirlediği boş kadrolara uygunluk durumuna göre belirtilen formun doldurulması ile başvuru yapılabilmektedir. Site üzerinden form doldurulması ile birlikte gerek görülmesi halinde kuruma istenilen evrakların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca kuruma iş başvurusu ile ilgili şahsen de başvuru yapılabilmektedir.

Açık İş Pozisyonları

 • Güvenlik görevlisi
 • Muhasebe
 • Veznedar
 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi

Pozisyonlar Açıklamaları:

Güvenlik görevlisi: Belirlenmiş bölgelerin güvenliğini sağlamak

Muhasebe: Firma gelir ve giderleri ile ilgili profesyonel çalışma yapmak

Veznedar: Kuruma yapılacak olan ödemelerin alındığı bölümde çalışan personel

Şoför; Kurumun araçlarını kullanmak ile yetkilendirdiği personel

Temizlik Görevlisi; Kurumun belirlediği yerlerin temizliğinin yapılması ile görevlendirilen personel

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30 Cumartesi, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Bursa

Aranan Şartlar:

 • Başvuru sahibinin başvuru yapacağı alana uygun tahsil sahibi olması
 • Gurup halinde çalışabilme becerisi olması
 • Gerek duyulması halinde vardiyalı olarak da çalışma yapılabilmesi
 • Araç ehliyeti sahibi olan ve kullanabilen
 • Askerlikten muaf veya tamamlamış olan

*Sizler için hazırladığımız İSBAK iş ilanları sayfasını gördünüz, bu sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir, gelecek yeni iş ilanlarını kaçırmamak için web sitemizi takip edebilirsiniz.

3 Comments

 1. Kamera sistemleri işlerinde montaj arıza gibi teknik alanda tecrüben var 1 senedir çalışıyorum halen aktif şekilde daha önceden de 5 yıl teknik servis saha elemanı olarak çalıştım sizin için uygunsa sizin gibi kurumsal firma ile çalışmak isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*